GTA 5 offline para hilesi yapmak

İsimyok08

Kilopat
Yer
İsimsiz Şehir
Arkadaşlar, GTA 5 offline oynuyorum. Oyun orijinal, Epic Games'ten aldım. Arada Online'da giriyorum. Arkadaşlar offline modda para olmayınca eğlenceli olmuyor. Ve araba spawnlama gibi şeylerde yok. Online'da ban yemeden, offline da para hilesi yapabilir miyim? Para gerçekten lazım. Arabaları modifiye etmeyince zefki çıkmıyor. Ban yemeden bunları nasıl yapabilirim? Modlarla ilgili az buz bilgim var. GTA: San'ı baştan aşağı değiştirmiştim. Bunun mantığı da öyledir diye tahmin ediyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :) ayrıca ban yemeden araba modu kurabilir miyim?

Arkadaşlar, GTA 5 offline oynuyorum. Oyun orijinal, Epic Games'ten aldım. Arada Online'da giriyorum. Arkadaşlar offline modda para olmayınca eğlenceli olmuyor. Ve araba spawnlama gibi şeylerde yok. Online'da ban yemeden, offline da para hilesi yapabilir miyim? Para gerçekten lazım. Arabaları modifiye etmeyince zefki çıkmıyor. Ban yemeden bunları nasıl yapabilirim? Modlarla ilgili az buz bilgim var. GTA: San'ı baştan aşağı değiştirmiştim. Bunun mantığı da öyledir diye tahmin ediyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :) ayrıca ban yemeden araba modu kurabilir miyim?
Modları silmeden online girme!
Bu modları kurmanı öneririm:
İlk bunu kurman lazım diğer modların menülerinin oyun içinde açılabilmesi için:
Script Hook: Script Hook V + Native Trainer
Menyoo: Menyoo PC [Single-Player Trainer Mod]
Birde istersen drift modu var: LS Drift (+Controller Support)
Göserge paneli: NFS gauge - RPM Gear Speedometer & Timer
YouTube da çok güzel rehberler var nasıl yapılacağıyla alakalı.

%100 save kur kafan rahat olsun.
Para hileli save dosyası nereden bulabilirim ?
Bu modları kurmanı öneririm:
İlk bunu kurman lazım diğer modların menülerinin oyun içinde açılabilmesi için:
Script Hook: Script Hook V + Native Trainer
Menyoo: Menyoo PC [Single-Player Trainer Mod]
Birde istersen drift modu var: LS Drift (+Controller Support)
Göserge paneli: NFS gauge - RPM Gear Speedometer & Timer
YouTube da çok güzel rehberler var nasıl yapılacağıyla alakalı.
Istersem kurarım bir sürü mod. Fakat online modda sıkıntı çıkarır.

Para hileli save dosyası nereden bulabilirim ?

Istersem kurarım bir sürü mod. Fakat online modda sıkıntı çıkarır.

Modları silersen hiç bir sıkıntı olmaz.
İkide bir silip tekrar yüklemek biraz sıkıcı.
Kayıtlı olan oyunum silinir mi ? Yedek almama gerek var mı ?

Offline'da para hilesi yapmak için Cheat Engine'yi indir. Telefonu aç ne kadar paran varsa onunla hisse al. Sonra Cheat Engine ile hisse sayısını arat, hisselerden birini sat, yeni hisse sayısını yaz Next scan de, bir 2 kere daha yap bu işlemi sonra solda kalan verileein hepsini değiştir 999999 yap. Artık 999999 tane hissen var bunların hepsini sat. Ve ta da!

İkide bir silip tekrar yüklemek biraz sıkıcı.

Kayıtlı olan oyunum silinir mi ? Yedek almama gerek var mı ?
Sadece mod dosyalarını silerseniz oyun kayıt dosyasına hiç bir zarar vermez, paranız kalır garajda bıraktığınız arabalar vs kalır. Onlarca kez silip tekrar yükledim modları 781 saatim var oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı