GTA 5 Online bağlanılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

KillMan1905

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Ben GTA 5 Online giriyorum yükleniyor diyor, resim falan. 40 dakikadan beri bekliyorum ama hala bağlanmıyor. Arkadaşlarımın hepsi Online 10dk giriyor ben bekliyorum girmiyor sizce bunun çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba. Ben GTA 5 Online giriyorum yükleniyor diyor, resim falan. 40 dakikadan beri bekliyorum ama hala bağlanmıyor. Arkadaşlarımın hepsi Online 10dk giriyor ben bekliyorum girmiyor sizce bunun çözümü var mı?
Bağlanma sırasında bilgisayarda başka bir işlem yapmayın. Alt Tab ile masaüstüne geçerseniz çok geç bağlanıyor, bazen bağlanmıyor. Alternatif olarak şunu önerebilirim. Önce Story Mode'a girin. Ardından Online'a geçiş yapın.

Bağlanma sırasında bilgisayarda başka bir işlem yapmayın. Alt Tab ile masaüstüne geçerseniz çok geç bağlanıyor, bazen bağlanmıyor. Alternatif olarak şunu önerebilirim. Önce story Mode'a girin. Ardından Online'a geçiş yapın.

Üstteki arkadaşın dediğini yapınca daha hızlı giriyor, öneririm.

Mevcut bir SSD'niz varsa dosyalarını oraya taşıyın, onunda bir katkısı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı