GTA 5 Online Bağlanmama Sorunu

RazQr94TR

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar GTA 5'de online bölümüne girmek istediğimde ekte belirttiğim hatayı alıyorum. "Oyunun değiştirilmiş bir hali ile GTA Online sunucularına katılmaya çalışıyorsunuz. GTA 5 oyununa geri dön."

Hatasını alıyorum. Yama olarak sadece Türkçe yama yüklü. Oyunu Social Club'dan aldım. Yani Steam üzerinden dosyaları doğrula diye bir şey yapmam mümkün değil. Sizce ne yapmam gerekir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi de sadece Türkçe yama mevcutmuş. Zaten mod olduğu zaman genelde Onlineye giremez. Konuyu okusaydınız sadece Türkçe yama ve bunu kaldırmak istediğini anlardınız...
Hayır siz beni yanlış anlamışsınız. Ben sizi destekliyordum orada.
Bence Türkçe yama bile sebep olmuş olabilir. Bir de yamayı kaldırıp deneyin.
Bence de Steam üzerinden dosyalarla oynamanı hiç tavsiye etmem. Ban sebebi bile olabilir bu olay. Bence direkt kaldır.
TR yama yüzünden almıyor oyuna, İngilizceye alışmaya çalış.
Bunlara cevap olarak sizi göstermiştim. O işlem direk kaldırıyor diye.

Arkadaşlar çözüm yöntemini açıklıyorum. GTA 5 dosya dizininde bulunan dinput8.dll, OpenIV.asi ve OpenIV.log dosyalarını silip masaüstünde ki GTA 5 kısayoluna sağ tıklayıp özellikleri dedikten sonra hedef kısmının sonuna " -verify" dosya komutunu yazdım. Daha sonra oyuna girip menüde direk Online kısmına tıklasam da uzunca beklememe rağmen oyun loading ekranında kaldı. Bu yüzden GTA Online kısmına Story Mode bölümünden geçiş yaptım. Bu şekilde sorunumu çözdüm. Yarın türkçe yamayı online kısmında oynayacak şekilde uyarlamaya çalışacağım. Onunda detaylarını yarın paylaşırım. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.
Arkadaşlar çözüm yöntemini açıklıyorum. GTA 5 dosya dizininde bulunan dinput8.dll, OpenIV.asi ve OpenIV.log dosyalarını silip masaüstünde ki GTA 5 kısayoluna sağ tıklayıp özellikleri dedikten sonra hedef kısmının sonuna " -verify" dosya komutunu yazdım. Daha sonra oyuna girip menüde direk Online kısmına tıklasam da uzunca beklememe rağmen oyun loading ekranında kaldı. Bu yüzden GTA Online kısmına Story Mode bölümünden geçiş yaptım. Bu şekilde sorunumu çözdüm. Yarın türkçe yamayı online kısmında oynayacak şekilde uyarlamaya çalışacağım. Onunda detaylarını yarın paylaşırım. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.
-verify komutunu girdikten sonra ortalama 6-7 dk doyaların doğrulanmasını bekledim.

Son düzenleme:

-verify komutunu girdikten sonra ortalama 6-7 dk doyaların doğrulanmasını bekledim.
Bu arada yamalı pantolon gibi eklemeler yapıyorum kusura bakmayın. Dizinde bulunan mods klasörünün ismini mod olarak değiştirdim. Bunuda ekleyim.

Hocam yaptım 15 dakikaya yakin sürdü tam ortalarında 400 mb indirme yaptı ama yine aynı uyarılarla karşılaştım
Ben save dosyası atmıştım sonrasında bu hatalar oluştu birde tabi openVI Türkçe yaması var bi yol gosterebilir misiniz nasıl yapmalıyım
10917815-AE07-4373-A23F-278489260CA5.jpeg
10917815-AE07-4373-A23F-278489260CA5.jpeg

GTA V dosya bütünlüğü tarama

Böyle dosyayı doğrulatabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı