GTA 5 Online Ban Riski

ozumcan

Hectopat
İyi akşamlar. Bugün Steam üzerinden GTA 5 satın aldım. Forumlara baktım. En son sebepsiz ban konusu 2017 tarihli. Rockstar ban sistemini değiştirdi mi? Hala GTA 5 Online’da durduk yere ban yeme riski var mı?

Artık Eskisi Gibi Yok Hile Kullanamazlar Artık Bildiğim Kadarıyla Hile Açan Işık Hııznda Süreli Ban Yiyor Ve Para Hileside Aynı Şekilde
Hile yapana ışık hızında ban mı? Sen bu oyunu ne zaman oynadın, böyle bir şey yok. Sunucudaki 10 kişiden 9'u hileci kimseye ban atılmıyor.

Arkadaşlar hile konusunda bu kadar korkmayın. Ben neredeyse 1 yıldır hile kullanıyordum bir kez ban yedim o da sürümü eskimiş bir hileyi kullanmıştım :D. Ama size yinede tavsiye etmem 60₺ niz çöpe gitmesin eğer illa yapacam diyorsanız 2. el GTA hesabı alın ama dediğim gibi kimseye tavsiye etmiyorum!

Artık Eskisi Gibi Yok Hile Kullanamazlar Artık Bildiğim Kadarıyla Hile Açan Işık Hııznda Süreli Ban Yiyor Ve Para Hileside Aynı Şekilde
Dün 3 oyundan 2'si hileydi. Araba yarışında adam hız kaybetmiyor ve hiçbir türlü sallanmıyordu hepimizi pistten attı. Team Deathmatch'de de GodMode açmışlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı