GTA 5 Online Ban Riski

ozumcan

Hectopat
İyi akşamlar. Bugün Steam üzerinden GTA 5 satın aldım. Forumlara baktım. En son sebepsiz ban konusu 2017 tarihli. Rockstar ban sistemini değiştirdi mi? Hala GTA 5 Online’da durduk yere ban yeme riski var mı?

Durduk yere ban yemezsin korkma :). Sırf bandan kurtulmak için çözüm yolu arama çabasına giriyorlar forumdaki insanlardan da hile kullandığına dair azar yememek için "Sebepsiz" terimini kullanıyorlar :D. O "sebepsiz" ban yiyenlerin çoğu illaki bir trainer vb. kullanmıştır yani.

Aynen öyle. Eczaneye gidip "bir arkadaşım için alıcam" muhabbeti gibi :D

Durduk yere ban yemezsin korkma :). Sırf bandan kurtulmak için çözüm yolu arama çabasına giriyorlar forumdaki insanlardan da hile kullandığına dair azar yememek için "Sebepsiz" terimini kullanıyorlar :D. O "sebepsiz" ban yiyenlerin çoğu illaki bir trainer vb. kullanmıştır yani.
Antivirüs veya skype sıkıntı yaratır mı? Bir yerde ban sebebi sayılabileceğini okumuştum.

Antivirüs veya skype sıkıntı yaratır mı? Bir yerde ban sebebi sayılabileceğini okumuştum.
Skype değil de ben de Discordu duymuştum. Ama sorun çözüldü büyük ihtimal. Antivirus'den bir şey olacağını sanmam. Ve ben İnternetkafede kendi hesabımdan oynuyorum. İnternetkafelerde bilmediğim şeyler de yüklü ama bir şey olmuyor korkma.

Bir de hackerların attığı paraları almama şansımız var mı? Kasıtlı olarak almaktan ban yeme ihtimali ne kadar? Anladım oyun dosyalarını modifiye etmediğimiz sürece ban yemeyiz ama ban sistemi kusursuz değil.

Üstüne torba torba yağdırdığı için almama gibi bir şansın yok. Rockstar Games kasıtlı ve kasıtsız olarak da ayırmıyor. O para gelirse ban yiyorsun. Ama 2 yıldır oynuyorum, kafama para yağdıran olmadı. Zaten 1.44 sürümü de yakında gelecek, hile yapılma riski bir süreliğine azalır. O kadar kasma ama. Kafana para yağdırdı diye anında ban yemiyorsun, farkedilmezse de yemiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı