GTA 5 Online banı neden açılmadı?

EmreAdam15

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Epic Games'ten GTA 5 Online oynarken ban yedim sonra aldığım tavsiyelerle gittim Steam'den oyunu aldım. Fakat oyuna girdiğimde beni aynı hesaba atmıştı yani banım kalkmamıştı. Bunu nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni aldığın oyunu aynı Social Club hesabına bağladıysan tabii ki kalkmaz, farklı bir hesaba bağlaman lazımdı
ben oyuna girmeden önce hiçbir hesaba bağlamadım ve bana girerken yeni hesap açacağını sanıyordum oyuna girdiğimde beni aynı hesaba attı ve bana aktivasyon kodunu sordu bende yazmam gereken yere hiçbişey yazmadan geçtim ve kalıcı ban yediğim yazdı

GTA Online da HWID ban yok diye biliyorum. Epic Games ve Steam'dan kullandığınız e postalar farklı ise yeni Social Club hesabı oluşturduktan sonra Steam ile bağlaman lazim. Ban yediğin hesap Social Club'da aktif olduğu için hata vermiştir.

Banlı Social Club hesabına bağlanmış Steam'in anladığım kadarı ile ve Rockstar bu bağlantıyı kaldırmana izin vermiyor.
Steam hesabın sonsuza dek o banlı Rockstar hesabına bağlı kalacak.
Oyunu yeni aldıysan iade et, oyunu, Social Club'ı sil ve başka bir Steam hesabı açıp hediye yolla, ayrıca yolladıktan sonra yeni SC hesabı oluşturmayı da unutma.

Banlı Social Club hesabına bağlanmış Steam'in anladığım kadarı ile ve Rockstar bu bağlantıyı kaldırmana izin vermiyor.
Steam hesabın sonsuza dek o banlı Rockstar hesabına bağlı kalacak.
Oyunu yeni aldıysan iade et, oyunu, Social Club'ı sil ve başka bir Steam hesabı açıp hediye yolla, ayrıca yolladıktan sonra yeni SC hesabı oluşturmayı da unutma.
Sağol İade ettim para gelince yeni hesaba hediye atacağım çok sağol

Yeni konular

Geri
Yukarı