GTA 5 Online bedava araba yok

kandes2

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
GTA 5 Online'da telefondan alabileceğimiz bir bedava araba var. Ben telefona girince o araba çıkmıyor bunun sebebi hiçbir garajım yok o olabilir mi? Bir de garajlar gözükmüyor nereden satın alacağım 80K param var.

Oyunda araba satın alabileceğiniz birden fazla site var. Benny's Garage sitesinde bedava araçları bulabilirsiniz. Araçları aldıktan sonra size teslim edilmesi için yeterli alana sahip garajınız olmalı. Garajınız veya evinizin, iş yerinizin garajı yoksa araba satın alamazsınız.

İnternette bir sürü hile mevcut isterseniz onlara bir bakın. GTA 5'de hile yapmayan oyuncular %10 bile değildir. Para kazanmak çok zor. Yardımcı olabilirim.
Yardımcı olursanız güzel olur fakat PS4 üzerinden oynuyorum
Bedava araç Elegy RH8 bir daha bakın isterseniz.
Açtım baktım fakat 98 bin dolara satılıyor.Bedava değil ne yapmalıyım.

Bir kere hile yaptım karakterim sıfırlandı ve 1 ay ban yedim. Yaklaşık 3 aydır emekle kasıyorum, tüm binaları aldım ama daha doğru düzgün bir araba bile alamadım. Para kazanmak çok zor.

Bir kere hile yaptım karakterim sıfırlandı ve 1 ay ban yedim. Yaklaşık 3 aydır emekle kasıyorum, tüm binaları aldım ama daha doğru düzgün bir araba bile alamadım. Para kazanmak çok zor.
Gerçekten keyif alarak oynamıyorsun.Bir elmas soygunu için 1.5M Dolarlık yer satın alman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı