Çözüldü GTA 5 Online "çalışmayı durdurdu" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enoviss

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, GTA online oynuyordum ve ertesi gün girdiğimde yüklenirken çalışmayı durdurdu hatası karşıma çıkıyor. Oyunun dosyalarını doğruladım, silip tekrar indirdim yinede aynı hata ile karşı karşıya kaldım. GTA online yükleme ekranını bekliyorum ve ortalama 5 dakika geçtikten sonra çalışmayı durdurdu diyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Teşekkürler.

GTA 5 aldığıma en pişman olduğum oyunlardan biridir. Nedeni ise yerli yersiz hata vermesi ve ilginçtir ki kendiliğinden düzelip tekrar hata vermesi. Sonsuz bir döngü. Sildim daha da yüklemem :D

Sistem geri yükleme yaptım. Antivirüsten dolayı başarısız dedi tekrar yaptım yine başarısız dedi. Başarısız dediği halde sistem geri yüklenmiş. GTA online çalıştığı zamana aldım şimdide GTA 5 silindi. :D

Sistem geri yükleme yaptım. Antivirüsten dolayı başarısız dedi tekrar yaptım yine başarısız dedi. Başarısız dediği halde sistem geri yüklenmiş. GTA online çalıştığı zamana aldım şimdide GTA 5 silindi. :D
[/QUS
Sorunu çözebildinmi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı