GTA 5 Online Cheat Engine ban yedirir mi?

peki mesela arkadaşım kendi bilgisayarında hileyi yapsa ben yinede ban yermiyim fortnite veya valorantta

peki mesela arkadaşım kendi bilgisayarında hileyi yapsa ben yinede ban yermiyim fortnite veya valorantta

Yapmak istiyorum fakat Valorant ve Fortnite'de ban yemekten korkuyorum. Mesela hileyi yapacağım kaç Level ve para basmam lazım.
Evet ban yersin.

Ben yapmıştım 5 ay falan önce ban yemedim ama arkadaşım yaptı 1 hafta sonra ban yedi şansa bağlı ama fiyatı 30 milyondan fazla arttırma.

Ban sebebi mi evet yani yakalanırsan geçmiş olsun ama yakalanmasan bile yukarıda da bir arkadaş demiş zaten 1 ay da sürebiliyor yakalanman 1 yılda 1 günde sürebiliyor yani tam olarak şans işi.

Hocam doğru kullanırsanız ban yemezsiniz offline araba fiyatı arttırarak para kasarsanız ban yemiyorsunuz ben bu şekilde 500milyon para yaptım.

Sen işi çok uzatmışsın direk offline da paranı Cheat Engine'a yaz sonra paranı azalt yeni parayı girip Next scan de bir iki kere daha yap garantilemek için ondan sonra parayı bulunca orayı istediğini yaz(örneğin: 9999999999) daha sonra bir kez daha paranı harca ve paran geldi. Bunu içecek otomatında yapabilirsin(1 dolar olduğu için hata payı bırakmanı sağlar)

Geri
Yukarı