GTA 5 Online çok para nasıl kazanılır?

cankute

Hectopat
Daha fazla  
Para kazanmak için bina al warehouse al dediler aldım, 18k dolara iş alıyorum görev olarak bana helikopter kovalatıyor sinirimi bozuyor, hem param gidiyor hem sinirim bozuluyor, küfür edip çıkıyom. 2X veren ana menüdeki işe giriyorum adam hile açmış hiçbir şekilde canı gitmiyor. Araba sat diyorlar maksimum 8K veriyor. Yeter bıktım yok mu adam gibi para kazanabileceğim doğru düzgün bir iş. Yeter artık ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda istediğiniz gibi harcayabileceğiniz para yapmak türkiyede yapmak kadar zor. Çalışıyorsun ya paran gidiyor ya da paran artmıyor. Çoğu kişi hile yapıyor ama ne kadar etik bir davranış olduğu size bağlı.

Dostum warehouse falan hikaye. Kosatka varsa Cayo Perico'yu yap. Zaten prepleriyle birlikte 45 dakika falan sürüyor, tek başına da yaparsın. En kötü ihtimal 800k alırsın heist başı.

Lester'ın Heist'lerine katılabilirsin. Oradan 2.5M civarı para kazandığında Kosatka'yı al. Ardından Cayo Perico Heist'ini yap. Alıştığında günde 10M para bile kazanırsın.

Borsa gibi bir şey vardı cep telefonundan giriliyordu. Ben oradan bayağı para katlamıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(online da işe yarar mı bilmiyorum denemedim.)

Gerçekten hile yapmak istiyorsan burada hile yazdılar diye gidip Cheat Engine'den bir gün hile yapıp ertesi gün ban yeme. Araştırıp yap.

Ben Cheat Engine'den yaptım ban yemedim. Üstelik izlediğim videoda 1 günde 500 milyondan fazla basarsanız ban yersiniz diyordu. Ama günde 900 milyon para basmama rağmen ban yemedim. Geçen sene yapmıştım ve hesabım hala açık.

Bogdan heist glich yaparak her seferinde 1M kasabilirsiniz. (2 Yıldır kullanıma açık)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Cheat Engine'den yaptım ban yemedim. Üstelik izlediğim videoda 1 günde 500 milyondan fazla basarsanız ban yersiniz diyordu. Ama günde 900 milyon para basmama rağmen ban yemedim. Geçen sene yapmıştım ve hesabım hala açık.
Dostum 2020'den beri tehlikeli bir durumda. Çoğu kişi ban yedi. 500 milyondan fazla olayı palavra zaten 100 milyonuda fark ederler 500 milyonuda.

Geri
Yukarı