GTA 5 Online "değiştirilmiş dosyalar ile oyuna girmeye çalışıyorsun" hatası

Hellwagner

Kilopat
Mod dosyasını ve Türkçe yamanın her şeyini sildim, Uptade dosyası da degişmiş galiba. Başka bir sayfadan okudum Türkçe yama yapma olarak geçiyor başlıgı. Başka bir yerden bu sayfayı cözüm ararken buldum) acaba şimdi oyunu silip geri mi yüklesem?

Dosya Ekleri

• 20170701185708_1.jpg
    20170701185708_1.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 1.711
Son düzenleyen: Moderatör:
Mod dosyasını ve Türkçe yamanın her şeyini sildim, Uptade dosyası da degişmiş galiba. Başka bir sayfadan okudum Türkçe yama yapma olarak geçiyor başlıgı. Başka bir yerden bu sayfayı cözüm ararken buldum) acaba şimdi oyunu silip geri mi yüklesem?

windows live otamatik olarak girilmiş geldi ama hotmail ve şifre yerine yazınca kabul etmiyor. Sonrasında key istemedi. Birde oyuna başlarken social clup'a girmek için gelen kısımda maili ve şifreyi gireceğimiz yer yok.
Steam'den oyun dosyalarını doğrula.

Sen modları silsen de, oyun dizi içindeki dosyaları editlenmiş olarak kalacaktır. Bunun çözümü de arkadaşların söylediği gibi modları silip, oyun dosyalarının doğruluğunu taratmaktır.

Ben çözümü buldum. Bende mod kurdum sonra hata verdi Online giremiyordum. Yapmanız gereken GTA 5 inizin kurulu oldugu yere girin, orada dinput8.dll var onu delete yapın ve tamam artık GTA Online girebiliyorsunuz. Bu arada benim sorunum şuydu; you are attempting to Access GTA Online server with an altered version bendeki hata buydu, sizde de hata buysa bunu yapın ve butun oradaki mod şeylerini silin.

Bende sorun şu aynı hatayı bende de veriyor ama Türkçe yama kurulu olduğu zaman TR yamayı silip oyuna girebiliyorsunuz.

TR nasıl siliyorsun hacı? bende oyunun değiştirilmiş bir hali ile giriş yapmaya çalışıyorsun diyor Online girmek istiyorum Türkçe yama yapmıştım ama nasıl yaptım hatırlamıyorum yardımcı olur musunuz?

Türkçe yama var olmadan önce giriyordu yükleyince giremeye başladı.

Ben çözümü buldum. Bende mod kurdum sonra hata verdi Online giremiyordum. Yapmanız gereken GTA 5 inizin kurulu oldugu yere girin, orada dinput8.dll var onu delete yapın ve tamam artık GTA Online girebiliyorsunuz. Bu arada benim sorunum şuydu; you are attempting to Access GTA Online server with an altered version bendeki hata buydu, sizde de hata buysa bunu yapın ve butun oradaki mod şeylerini silin.

Kardeşim nasıl delete yapacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı