Çözüldü GTA 5 Online ekran donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bluex

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ilk kez GTA 5 Online oynamaya başladım fakat oyun ekranda böyle kalıyor karıncalı bir şekilde ne hareket edebiliyorum neden başka bir şey yapabiliyorum ne kadar denediysem sonuç aynı nasıl çözebilirim? Bir zamandan sonra uzun süre AFK kaldığım içinde Online'dan atıyor yardımcı olur musunuz?
gta 5.png

Çözüm
Hikaye moduna girin ilk önce, ESC basıp Online kısmına gelin. Sonra oradan kendinize özel sunucu açıp Online girin.
Hikaye moduna girin ilk önce, ESC basıp Online kısmına gelin. Sonra oradan kendinize özel sunucu açıp Online girin.

Çok teşekkürler girdim Online ve lamarla falan yarış yaptım market soydum falan ama harita çok boş gözüküyor ne yapmam lazım hiçbir bilgim yok Online da ne yapmam gerektiği hakkında.
sadasdsaasda.png

Çok teşekkürler girdim Online ve lamarla falan yarış yaptım market soydum falan ama harita çok boş gözüküyor ne yapmam lazım hiçbir bilgim yok Online da ne yapmam gerektiği hakkında.Eki Görüntüle 1697196
Rica ederim :D Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim :) Hocam ilk önce küçük işler yaparak 2M$ topla ve Kosatka al bence. Kosatka alıp da Cayo Perico Heist yaptıktan sonra artık zengin olacaksın. Hep Cayo Perico yap. Tabii kosatka almak biraz zor.

Geri
Yukarı