GTA 5 Online gereksiz FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10
Ayarlardan Advanced graphics settings bolumunde ki butun ayarlari kapatin eger acik ise. Onun disinda shader ayarini normal yapin. Sorun devam ederse grass kalitesini normal yapin.

...korsan indirdiyseniz olabilir.
GTA Online'dan bahseden biri nasıl korsan indirmiş olabilir Allah aşkına?

Konuya dönersek, GTA Online'da Story Mode'a göre daha az performans almanız normal. Online'da optimizasyon problemleri var maalesef.

Oyunun ayarlarını sıfırlayıp tekrar ayarlayın.

GTA Online'dan bahseden biri nasıl korsan indirmiş olabilir Allah aşkına?

Konuya dönersek, GTA Online'da Story Mode'a göre daha az performans almanız normal. Online'da optimizasyon problemleri var maalesef.
Hocam, sonraki yazdığım ile bilgim yoktu.
Her şeyi takmayın bu kadar.

Artı -1 Eksi
Abra A5 V15.8 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bu laptop a sahibim normalde hiçbir ayar yapmadan GTA'yı oynayabiliyordum fakat nedense silip tekrar yüklediğim zaman Online da FPS gözle görülür biçimde düştü bunun sebebi ne olabilir? Laptopumda herhangi bir sorun yok.(hard disk ya da disk alanı ile ilgili olabilir mi?)

Hocam silip yüklemeyle alakası olmayabilir. GTA sizi rastgele bir servera attığında örneğin kimse yoksa FPS artıyor ama şehirde terör estiren manyak sapık uçaklı hileciler olursa FPS düşüyor. Yani bende böyle oluyor :D.

İp yükler misiniz? Deneme amaçlı. Ama korsan.

Hocam silip yüklemeyle alakası olmayabilir. GTA sizi rastgele bir servera attığında örneğin kimse yoksa FPS artıyor ama şehirde terör estiren manyak sapık uçaklı hileciler olursa FPS düşüyor. Yani bende böyle oluyor :D.

Öncelikle oyunum orijinal ve sunucu ile ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü uzun süre oynadım FPS gözle görülebilecek kadar düştüğü için FPS'ye baktım 45 47 arası geziyor eskiden 60 FPS sabit oynayabiliyordum.
Yeni güncelleme gelmiş güncelleme kaynaklı olabilir mi?

Öncelikle oyunum orijinal ve sunucu ile ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü uzun süre oynadım FPS gözle görülebilecek kadar düştüğü için FPS'ye baktım 45 47 arası geziyor eskiden 60 FPS sabit oynayabiliyordum.
Yeni güncelleme gelmiş güncelleme kaynaklı olabilir mi?
Oyunla ilgili bende 1660 super var high ayarda 45 -75 fps arasi oynuyorum online da sehrin ortasinda manyak giibi adamlarin oldgu yerde

Yeni konular

Geri
Yukarı