Çözüldü GTA 5 Online girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

IEfulimI

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Epic Games'ten bedava olduğu zamanlar GTA 5 almıştım. O zamanlar yükleyip oynayabilmiştim. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra tekrar indirip oynamak istedim fakat Social Club giriş yapamıyorum, offline olarak başlatıyor kendisini ve kullanıcı adı yazıp girişte yapamıyorum sorun nedir?
Bir de GTA 5 Online giriş yaptığım zaman ilk seferde hile kullanmıstım ve ban yemiştim. Hile neden kullandıgımı da hatirlamıyorum o zamanlar :D
Ama ona rağmen hikaye modunu oynayabiliyordum şu an oyun açilmiyor bile yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar Epic Games'ten bedava olduğu zamanlar GTA 5 almıştım. O zamanlar yükleyip oynayabilmiştim. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra tekrar indirip oynamak istedim fakat Social Club giriş yapamıyorum, offline olarak başlatıyor kendisini ve kullanıcı adı yazıp girişte yapamıyorum sorun nedir?
Bir de GTA 5 Online giriş yaptığım zaman ilk seferde hile kullanmıstım ve ban yemiştim. Hile neden kullandıgımı da hatirlamıyorum o zamanlar :D
Ama ona rağmen hikaye modunu oynayabiliyordum şu an oyun açilmiyor bile yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1159388

Eğer bilgisayarınıza bağladığınız internette (büyük ihtimal modeminizde) "Güvenli İnternet" açıksa bunu kapatmanız gerekir. GTA Online'a giriş yapmanıza engel oluyor. Bizzat karşılaştığım bir sorun.
Şu an cıkmam gerekiyor ilgilendiginiz için teşekkürler yarın modemi resetleyip tekrar deneyeyim o zaman giriş yapmayı duruma göre tekrar buraya yazarım hayırlı geceler.
Herhangi bir port adresleme olayı var mı bir bak.

Hocam sorun yok siteye giriş yapabiliyorum ben. Durum arkadaşla alakalı.

Olur yarın ekleyip mesaj atarım size.

Eki Görüntüle 1159388

Eğer bilgisayarınıza bağladığınız internette (büyük ihtimal modeminizde) "Güvenli İnternet" açıksa bunu kapatmanız gerekir. GTA Online'a giriş yapmanıza engel oluyor. Bizzat karşılaştığım bir sorun.

Çözüm
Eğer bilgisayarınıza bağladığınız internette (büyük ihtimal modeminizde) "güvenli internet" açıksa bunu kapatmanız gerekir. GTA Online'a giriş yapmanıza engel oluyor. Bizzat karşılaştığım bir sorun.

Güvenli internet özelliği kendi kendine açılabilir mi?
Ben kendim öyle bir talepte bulunmadım simdiye kadar.

Güvenli internet özelliği kendi kendine açılabilir mi?
Ben kendim öyle bir talepte bulunmadım simdiye kadar.

İnternet sağlayıcınızla görüşüp açık olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Kendi kendine açılan bir şey değil. Arayıp bizzat güvenli internet hizmetinin açılmasını talep ederseniz anca o zaman. Fakat belki aileniz açmış da olabilir.

SMS yolu ile mesaj atarak güvenli internetimin açık olduğunu ögrendim mesaj atip kapattım modemi kapat aç yapınca düzeldi. Problem anlayamadıgım büyük ihtimalle önceden oyuna giriş yaptığım zamanda güvenli internet açıktı büyük bir ihtimalle ben veya ailemden biri bu güvenli internet hizmetini açmadıgı halde nasıl oluyor da o zaman hata vermezken şu an verebiliyor.

İlginlenip yardımcı oldugunuz için teşekkürler iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı