GTA 5 Online girmeden önce Türkçe yama ve modları kaldırma

ahmet147369

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba sorum başlıktaki gibidir hikaye kısmını bitirdim yama ve mod yüklemiştim yamayı internetteki rehber videoları gibi kaldırsam ardından mod dosyaları için dosyaları doğrula yapsam yeterli olur mu çünkü yamayı kurarken dosyaları değiştir dedim. Bunun bir çözümü var mı en baştan mı yüklesem ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Tools'a girip ası Manager'a tıklayın ve ası Loader'ın yanında uninstall yazacaktır. Ona tıklarsanız yama kapancaktır. Yamayı gene aktif etmek isterseniz ası Loader'ı tekrar indirmeniz yeterli olacaktır.

Dediğiniz şekilde yaptım ondan sonra linkini bıraktığım videodaki gibi orijinal dosyalar dışındakileri manuel olarak kendim sildim oyun dili İngilizce oldu ve mod çalışmıyor şimdi dosya doğrula yapacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğiniz şekilde yaptım ondan sonra linkini bıraktığım videodaki gibi orijinal dosyalar dışındakileri manuel olarak kendim sildim oyun dili İngilizce oldu ve mod çalışmıyor şimdi dosya doğrula yapacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dosyaları silmenize gerek yoktu aslında. ASI Loader'ı sildiğinizde online çalışırdı.

Dosyaları silmenize gerek yoktu aslında. Ası Loader'ı sildiğinizde Online çalışırdı.

Aslında silmedim masaüstüne attım yanlış bir şey silip silmediğime karşı önlem aldım tekrar Türkçe yama kurmak istediğim zaman zaten yamanın sürümü değişir o zaman güncel sürümü yüklerim.

Geri
Yukarı