GTA 5 Online Günlük Görev Ödülü 1M Gelmedi

Bugün ile beraber 4. gün, önceki 3 günü de yaptıysanız bugün 1 tane daha yapmanız durumunda gelmesi lazımdı. Ben bu zamana kadar bunun gibi çok yaptım. Hepsi de anında geldi. Solda bildirim olarak yazıyor olması lazımdı.

Sanırım sorununuzu buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm için görevleri yapmaya devam edin diyor, ancak bugün son. İnşallah gelir hesabınıza para. Bu tarz durumlarda attığınız ticketlar genelde boşluğa gidiyormuş gibi, cevaplanmıyor.

Pazar günü 3 tane yaptım. Pazartesi 3 tane yaptım. Dün 1 tanesini yapamadım, 2 tanesini yapabildim. Bugün normalde 2 tane yapınca gelmesi lazımdı ama gelmedi. Bende 3.'yüde yaptım ve bir anda hata ekranı geldi. Aslında hatamı bilmiyorum yani alert yazıyor muydu görmedim ama altta sarı şekilde "rockstargamessupport.com/" yazıyordu. Para gelecek mi bilmiyorum. Bir tane Facebook yorumunda da birisi "bütün hepsini yaptım ama hala gelmedi" demişti. Mecburen şimdilik bekleyeceğim. Yardım etmeye çalıştığın için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı