Çözüldü GTA 5 Online için hangi sürüm alınmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vorpee

Hectopat
Daha fazla  
Alta resmini paylaştım 2 side aynı şey değil mi emin olamadım ondan sorma gereği duydum ilk defa alacağım 2'sinden de Online girilebiliyor mu?

Dosya Ekleri

• resim_2022-10-17_185055219.png
    resim_2022-10-17_185055219.png
    34,8 KB · Görüntüleme: 74
Çözüm
Hocam alltakiken fazldan oyun parası geliyor diye biliyorum ikisi de GTA tek var birinde ekstra oyun parası var birinde yok alltakini almanı öneririm.

Aga sonradan fark ettim Rockstar bir güzellik yapmış 2'sini de tek fiyat yapmış 75 lira çok iyi yani hem GTA 5 + DLC paketi 75 TL.
hocam alltakiken fazldan oyun parası geliyor diye biliyorum ikiside gta tek var birinde ekstra oyun parası var birinde yok alltakini almanı öneririm

Alta resmini paylaştım 2 side aynı şey değil mi emin olamadım ondan sorma gereği duydum ilk defa alacağım 2'sinden de Online girilebiliyor mu?
İkisi de girebiliyor sadece ek avantajlar sunuyor premium sürümü.
CRIMINAL ENTERPRISE BAŞLANGIÇ PAKETİ
Criminal Enterprise Başlangıç Paketi, müthiş içeriği ve GTA Online'da harcayabileceğin 1.000.000 GTA doları bonus para ile GTA Online oynamaya yeni başlayanlar için kendi suç örgütlerini kurma ve geliştirmenin en hızlı yolu. Bu içerik ayrı satın alındığında toplam 10.000.000 GTA dolarından fazla değere sahip.

Hocam alltakiken fazldan oyun parası geliyor diye biliyorum ikisi de GTA tek var birinde ekstra oyun parası var birinde yok alltakini almanı öneririm.

Aga sonradan fark ettim Rockstar bir güzellik yapmış 2'sini de tek fiyat yapmış 75 lira çok iyi yani hem GTA 5 + DLC paketi 75 TL.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı