GTA 5 Online kimse heiste, yarışa gelmiyor

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Online da 70 saatim var. Şu ana kadar bir heisti adamakıllı rahat yapamadım. Prison Break'i toplam 3 haftada yaptım. Gelen olmuyor. Davet atıyorum bir kişi kabul ediyor geliyor bekliyor gelen olmayınca oda çıkıyor. Sunucuda bazen 30 kişi var ona rağmen 1 kişi bile gelmiyor. Arkadaşlarım GTA 5 oynamıyor. Olsa onlarla girerim. Yarışta da aynı olay. Ne yapacağım?

Soldaki davet menüsünde:
  • "Matchmaking" >>> OPEN yapıyor musunuz?
  • Auto-Invite aktifleştiriyor musunuz?
  • "Skill Matched Players" kısmına girerek oradan açılan menüde "Invite All Skill Matched Players" yapıyor musunuz?
  • Zaten "All From Current Session" yaparak sunucunuzdaki herkesi de davet ediyormuşsunuz söylediğiniz üzere.

Böylelikle 4 kanaldan birilerini davet etmiş olursunuz. Bilmiyorum bunları yapıyor musunuz ama yapmadıklarınız varsa onları da yapın, gelecek katılımcı sayısı artacaktır.

Edit: Herkes yapamazsınız vs. demiş ancak aksine ben random olarak çok kişinin heist setuplarına katıldım, arkadaşlarım oyuna gelemiyorken de kendi heist setuplarıma randomları davet ettim. %70 - %80 olarak sonuç olumluydu. Şansınıza bağlı. Ruh hastası randomlar var mı? Çok. Orası ayrı konu. ;)

1.jpg

Son düzenleme:
Online da 70 saatim var. Şu ana kadar bir heisti adamakıllı rahat yapamadım. Prison Break'i toplam 3 haftada yaptım. Gelen olmuyor. Davet atıyorum bir kişi kabul ediyor geliyor bekliyor gelen olmayınca oda çıkıyor. Sunucuda bazen 30 kişi var ona rağmen 1 kişi bile gelmiyor. Arkadaşlarım GTA 5 oynamıyor. Olsa onlarla girerim. Yarışta da aynı olay. Ne yapacağım?
Yaa bendede öyle oluyor hep maalesef, bence GTA online arkadaşın yoksa çok kötü bir oyun, görev tam biterken oyundan çıkıp görevi iptal eden mi dersin arabaya füze atıp patlatan mı dersin, yani yabancılarla online oyun oynanmaz hele böyle heistlerin zor olduğu bir oyunda.

Arkadaşınız yoksa heisti unutun, randomlarla çok kanser oluyor.

Soldaki davet menüsünde:
  • "matchmaking" >>> open yapıyor musunuz?
  • Auto-ınvite aktifleştiriyor musunuz?
  • "skill matched players" kısmına girerek oradan açılan menüde "ınvite all skill matched players" yapıyor musunuz?
  • Zaten "all from current session" yaparak sunucunuzdaki herkesi de davet ediyormuşsunuz söylediğiniz üzere.

Böylelikle 4 kanaldan birilerini davet etmiş olursunuz. Bilmiyorum bunları yapıyor musunuz ama yapmadıklarınız varsa onları da yapın, gelecek katılımcı sayısı artacaktır.

Edit: Herkes yapamazsınız vs. demiş ancak aksine ben random olarak çok kişinin heist setuplarına katıldım, arkadaşlarım oyuna gelemiyorken de kendi heist setuplarıma randomları davet ettim. %70 - %80 olarak sonuç olumluydu. Şansınıza bağlı. Ruh hastası randomlar var mı? Çok. Orası ayrı konu. ;)

Eki Görüntüle 1690435

Teşekkürler çok açıklayıcı 🙂

Geri
Yukarı