GTA 5 Online nasıl para kasılır?

Wostid Reis

Decipat
Başka oyuncularla heista girmek istemiyorum çünkü en son girdiğimde takımdaki hile yüzünden ben de ban yemiştim. Yeni başladım sayılır. Nasıl hızlı para kasabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şirket sahibi olup, mal alım satım yapma var. Ben oynarken her hafta bir mal türünün değeri artıyordu, full onu kasıyordum. Haritada tek takılma özelliği de gelmiş geçende, ondan dolayı millet saldıramaz da. Araç alım satımda da bayağı para geliyordu, tabii koleksiyon bonusu ile satacaksan yine birkaç kişiye ihtiyacın olacak.

Haftalık etkinlikleri takip etmeni öneriyorum. Bazı bölümlere 2X hatta 4X'e varan nakit bonusu geliyordu.

Takımdaki hile yüzünden ban yeme ihtimali çok çok düşük, böyle bir şeyin herhangi birinin başına geldiğini duymadım. A'dan Z'ye herhangi bir hile kullandıysanız yüksek ihtimalle bu yüzden banlanmışsınızdır, belki glitch yaptıysanız o da risklidir banlanabilirsiniz, ama düşük ihtimalle. Birkaç ay önce mod kullanan hileciler oyuncuların hesaplarını banlayabiliyordu belki ona denk gelmişsinizdir, daha sonra Rockstar çözdü ve banları kaldırdı. Ama ne zaman banlandınız bilmiyorum tabii, güncel bir bansa bunla alakalı değildir.

Soruya gelecek olursam, para kasma çokça soruldu, birçok yöntemi var en basitinden Kosatka alıp Cayo Perico yapmak gibi. Ama yöntemleri tekrardan tek tek yazmak isteyen arkadaşlar mutlaka olacaktır.

Takımdaki hile yüzünden ban yeme ihtimali çok çok düşük, böyle bir şeyin herhangi birinin başına geldiğini duymadım. A'dan Z'ye herhangi bir hile kullanıldıysa banlanırsınız, belki glitch yaptıysanız o da risklidir banlanabilirsiniz, ama düşük ihtimalle. Birkaç ay önce mod kullanan hileciler oyuncuların hesaplarını banlayabiliyordu belki ona denk gelmişsinizdir, daha sonra Rockstar çözdü ve banları kaldırdı. Ama ne zaman banlandınız bilmiyorum tabii, güncel bir bansa bununla alakalı değildir.

Soruya gelecek olursam, para kasma çokça soruldu, birçok yöntemi var en basitinden kosatka alıp cayo perico yapmak gibi. Ama yöntemleri tekrardan tek tek yazmak isteyen arkadaşlar mutlaka olacaktır.

Hocam biri bana cayo heisti daveti atmıştı girmiştim. Heisti yapdıktan hemen sonra bir kere daha attı bende tekrardan girdim büyük ihtimalle o kişi glitch yapmıştı .

Bu dediğiniz glitch setupları yapmadan tekrar heist finalini oynama glitchi, mutlaka duymuşsunuzdur. O kadar fazla yapıldı ki, kontrol altına alınamıyor. Acaba son zamanlarda Rockstar bunu tespit etmenin bir yolunu mu buldu? Bilemiyorum. Öyle olmuş olsa bile heist sahibinin ban yemesi gerek, katılımcıların değil. Saçma bir iş olmuş.

Maalesef ban itirazı da yapılamıyormuş.

"All GTA Online suspension and banning decisions are final and may not be appealed."

msedge_AwaBdWxeHV.png

Geri
Yukarı