GTA 5 Online Nasıl Satın Alabilirim ?

TRSami01

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GTA 5'i online oynamak için serial key alınıyormuş galiba.

En ucuz ve güvenilir olarak nasıl satın alabilirim ? Paypal - innial ve banka hesabım yoktur.

Eğer kutulu olarak almak istiyorsan Teknosa, D&R gibi magazalarda mevcut. İnternetten almak isterseniz kart alıp g2a, Steam gibi sitelerden guvenilir bir sekilde satin alabilirsiniz.

Eğer kutulu olarak almak istiyorsan Teknosa, D&R gibi magazalarda mevcut. İnternetten almak isterseniz kart alıp g2a, Steam gibi sitelerden guvenilir bir sekilde satin alabilirsiniz.
en ucuz yolunu arıyorum
oyun bilgisayarımda var ama online için key lazım

Oyun bilgisayarında var ise niye key arıyorsun ki online ile oyunun kendisi ayrımı satılıyor ?

Oyun bilgisayarında var ise niye key arıyorsun ki online ile oyunun kendisi ayrımı satılıyor ?
şuan ki oyunum orjinal değil. sistemim düşük diye hemen oyunu satın almadım. sistemimi yavaş yavaş yükseltiyorum bunun için orjinal alacağım
10-20 fps alan bir pc ye direk orjinal gta 5 almak istemedim

Online key diye bir şey duymadım ben oyunu sil Steam G2A yada Kinguin'den satın alabilirsin.

Online ayrı satılmıyor. Sadece online da ayrıca kullanabileceğin para satın alabilirsin. Yoksa Kinguin , G2A gibi siteler sadece GTA V satıyor. Online da yanında geliyor.

Online ayrı satılmıyor. Sadece online da ayrıca kullanabileceğin para satın alabilirsin. Yoksa Kinguin , G2A gibi siteler sadece GTA V satıyor. Online da yanında geliyor.
Zaten o amaçla demiştim. Voidu dan aldım güzelce oynuyorum :) eklemek isteyen var sa TRSami01 ismim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı