GTA 5 Online paramı nasıl alabilirim?

Şimdi sana şöyle anlatayım şu an Rockstar'ın GTA 5 Online serverları kapalı.
Ama açık olduğu zamanlar arkadaşlarım girebiliyor.
Ben VPN kullanarak giriyorum Online'a.
2.olarak ücretsiz ev ve araba için şöyle yapacaksın.
Arabalar için legenendary motors vb siteler var onların hepsine gir ve (price for -) gibi bir ifade var.
Ona tıkla fiyat kısmında Free yazanları satın al.
Ev için mazebank vb. sitelere gir ev satan yukarıda dediğim gibi (price for-) tıkla Free yazanları al.

Kısacası tüm sitelere bak sırala Free yazanları al ben hepsini aldım.
1M para.
8 Araba 2 motorsiklet.
1ev 1 ofis 1 garaj (10 araçlık) 1 bunker bunları verdi bildiğim kadarıyla sen hepsini al.

Teşekkür ederim adamsın <3.

imdi sana şöyle anlatayım şu an Rockstar'ın GTA 5 Online serverları kapalı.
Ama açık olduğu zamanlar arkadaşlarım girebiliyor.
Ben VPN kullanarak giriyorum Online'a.
2.olarak ücretsiz ev ve araba için şöyle yapacaksın.
Arabalar için legenendary motors vb siteler var onların hepsine gir ve (price for -) gibi bir ifade var.
Ona tıkla fiyat kısmında Free yazanları satın al.
Ev için mazebank vb. sitelere gir ev satan yukarıda dediğim gibi (price for-) tıkla Free yazanları al.

Böyle uğraşmasına gerek yok. Online'a girip telefonu çıkarsın mail kısmında Rockstar Games mail atmış oluyor. O maili açıp farenin orta tuşuna bassın bir siteye gidecek. Orada alabileceği tüm ürünler ve o ürünlerin sayfası var oradan alabilir.

Ayrıca bir sorum var. Arabayı bir kere aldım halen bedava. Acaba 2. araba olarak onu tekrar alabilir miyim?

Ben mail olayını bilmiyorum şu an giremiyorum Online'a kafayı yiyeceğim kendi internetimden giremiyorum VPN açınca giriyorum girincede herkes oyundan çıkıyor

Ben mail olayını bilmiyorum şu an giremiyorum Online'a kafayı yiyeceğim kendi internetimden giremiyorum VPN açınca giriyorum girincede herkes oyundan çıkıyor
Ben girebiliyorum ama sunucuda kimse olmuyor. Senin dediğin gibi girdiğimde herkes oyundan çıkıyor acaba neden?

Yeni konular

Geri
Yukarı