GTA 5 Online ölüm maçına nasıl katılabilirim?

Merhaba. Günlük görevlerde ölüm maçına katıl yazıyor Türkçe çeviri olarak. Nasıl katılabilirim?

İki türlü katılma yöntemi var.
  1. Telefondan sol ortadaki uygulamaya tıklayarak deathmatch satırını bulup seçerek.
  2. P/Online/Jobs/Rockstar Created/Deathmatch
Şuan ezbere yazdığım için eksik olabilir fakat ölüm maçlarına bu belirttiğim alanlardan katılım sağlayabilirsin.

İki türlü katılma yöntemi var.
  1. Telefondan sol ortadaki uygulamaya tıklayarak deathmatch satırını bulup seçerek.
  2. P/Online/Jobs/Rockstar Created/Deathmatch.
Şu an ezbere yazdığım için eksik olabilir fakat ölüm maçlarına bu belirttiğim alanlardan katılım sağlayabilirsin.

Peki ben arkadaşımın davet ettiği heisti yaptığım da, o heist gorev bende de yapılmış oluyor mu? Yoksa benim o gorevi yine kendim kurup mu yapmam gerek? Cevaplarsaniz sevinirim.

Peki ben arkadaşımın davet ettiği heisti yaptığım da, o heist gorev bende de yapılmış oluyor mu? Yoksa benim o gorevi yine kendim kurup mu yapmam gerek? Cevaplarsaniz sevinirim.

5 tane heist ve her heistin kendi için setupları var. Eğer bütün heistleri baştan sona arkadaşınınki ile yaparsan evet, sende de yapılmış oluyor ve sen heist başlatmak için evine gittiğinde bu 5 heisten hangisini yapmak istersen ondan başlıyorsun. Eğer parça parça yaparsan kendi heistini en baştan sona kadar yapman gerekecektir.

5 Tane heist ve her heistin kendi için setupları var. Eğer bütün heistleri baştan sona arkadaşınınki ile yaparsan evet, sende de yapılmış oluyor ve sen heist başlatmak için evine gittiğinde bu 5 heisten hangisini yapmak istersen ondan başlıyorsun. Eğer parça parça yaparsan kendi heistini en baştan sona kadar yapman gerekecektir.

Saol teşekkür ederim. Bir de son olarak ben daha heist evi kuramadım yani daha 12 level değilim. Nasıl kurabilirim? Simonun yeşil renkli yerine gittim ama 12 level olmadığım için sanırım bir şey olmadı. 12 level olduğum da mı olacak? Sorun yaşar mıyım 12 olmadan oraya gittiğim için?

Saol teşekkür ederim. Bir de son olarak ben daha heist evi kuramadım yani daha 12 level değilim. Nasıl kurabilirim? Simonun yeşil renkli yerine gittim ama 12 level olmadığım için sanırım bir şey olmadı. 12 level olduğum da mı olacak? Sorun yaşar mıyım 12 olmadan oraya gittiğim için?

Heist kurmak için oyun için internet sitesinde bulunan DYNASTY 8 REAL ESTATE sitesine girip HIGH END apartman almalısın ve eğer haritada bulunan "L" yani Lester'ın yanına gitmelisin. Satın aldığın bina içinde "H" yani Heist olan odaya gittiğinde buradaki pano önüne gelerek kendi heist başlangıcını yapabilirsin. Dolayısıyla 12 level ile ilgili söylediğinin bir önemi yok.

Heist kurmak için oyun için internet sitesinde bulunan dynasty 8 real estate sitesine girip High end apartman almalısın ve eğer haritada bulunan "l" yani Lester'ın yanına gitmelisin. Satın aldığın bina içinde "h" yani heist olan odaya gittiğinde buradaki pano önüne gelerek kendi heist başlangıcını yapabilirsin. Dolayısıyla 12 level ile ilgili söylediğinin bir önemi yok.

Teşekkürler. Ama evim yeşil olmadı High end aldım. Lesterın yeşil olanına gittim sadece beyaz olan yere de mi gitmem lazım?

Geri
Yukarı