GTA 5 Online oynanmalı mı?

Herkese açık sunucularda hile denk gelmemesi çok düşük bir ihtimal. Bazı hileciler var ki 3 4 tane doğal afeti birlikte yapıyor sanki. Ekran kartım yanacak diye solo session/invite only session'da takılıyordum genelde. Ek olarak oynayacak ekibiniz yok ise heistler çok sarmaz.

Bence oynanmalı, görev yapıyorsunuz sonra gelişiyorsunuz, yeni arabalar, yeni modifiyeler, arkadaşlarınızla eğlenmesi zevkli oluyor. Evet hile var fakat onlardan uzaklaşabiliyorsunuz, her hileci aynı değil. Hileci türleri var, kimi size zarar veren tipler iken kimileri tamamen zararsız ve kendi halinde araba modifiye eden, sağa sola salça olmayan hileciler. Baktınız biri zarar veriyor, tık tık hemen sunucu değişiyorsunuz oynamaya ve oynamaya devam ediyorsunuz. Arkadaşınız yoksa bile oyunda arkadaş edinebiliyorsunuz, benim arkadaş edinme yollarımdan birisi bir sunucuya katıldıktan sonra başka bir oyuncunun yanına gitmek ve zarar vermeden onunla takılmaya çalışmak. Eğer sizin zararsız ve eğlenceli birisi olduğunuzu fark ettikleri zaman sizi social club üzerinden arkadaş ekliyorlar, veya siz onları ekliyorsunuz, böylece sosyal ağınız genişliyor. Tamamen ne kadar sosyal davrandığınıza bağlı olarak çevre edinebiliyorsunuz.

Merhaba. GTA 5 tekli versiyonu uzun bir süre önce bitirdim. Online kısmını denesem de pek bir şey anlamadım ve derinine istesem de inemeden çıktım. Bir arkadaşımda yoktu. GTA 5 Online'ın neler sunduğunu bilmiyorum. Belkide oyun dünyasının en kaçırılmaması gerekeniydi. Bu konuda neler söyleyebilirsiniz. Kaçırılan, belki de mutlaka keşfedilmesi gerekilen bir dünya mı?
GTA 5 Online şüphesiz bayağı dolu ve eğlenceli bir dünya. Ancak arkadaşınız yok ise dünyanın büyüklüğü size kısıtlı gelecektir. Üstelik dünya para ile çalıştığı için sık sık para yatırmanızı da isteyecek oyun. Arkadaşsız bayağı boş bir dünya ayrıyeten. Fakat bizim ekibimize katılabilirsiniz. Zaten 1 kişi açığımız var. Bu arada oyunda singleplayer görevlerde var haberiniz olsun. Bir de public değil invite only session üzerinde oynamanızı öneririm. Onun dışında dediğim gibi uçsuz bucaksız bir dünya. LS dünyasının kralı olup uyuşturucu baronu da olabilirsiniz, LS dünyasının mafya babası da olabilir, LS dünyasında saygın bir iş adamı da olabilirsiniz.

PC'den mi oynuyorsun yoksa başka bir platformdan mı?
PC den oynuyorum

GTA 5 Online şüphesiz bayağı dolu ve eğlenceli bir dünya. Ancak arkadaşınız yok ise dünyanın büyüklüğü size kısıtlı gelecektir. Üstelik dünya para ile çalıştığı için sık sık para yatırmanızı da isteyecek oyun. Arkadaşsız bayağı boş bir dünya ayrıyeten. Fakat bizim ekibimize katılabilirsiniz. Zaten 1 kişi açığımız var. Bu arada oyunda singleplayer görevlerde var haberiniz olsun. Bir de public değil invite only session üzerinde oynamanızı öneririm. Onun dışında dediğim gibi uçsuz bucaksız bir dünya. LS dünyasının kralı olup uyuşturucu baronu da olabilirsiniz, LS dünyasının mafya babası da olabilir, LS dünyasında saygın bir iş adamı da olabilirsiniz.

Selam. Davet için teşekkür ederim. Sık aktif olamayacağım için kontenjanda doluluk olur. Bilgi paylaşımınız güzel.

PC den oynuyorum

Selam. Davet için teşekkür ederim. Sık aktif olamayacağım için kontenjanda doluluk olur. Bilgi paylaşımınız güzel.
Pcde hiç oynanmaz hile kaynıyor fivem bakabilirsin.

Geri
Yukarı