Mortal Kombat 1 bağımlılığı nasıl yenilir?

Mertylk

Hectopat
Bilmiyorum bazılarınız Mortal Kombat oynamışsa başına gelmiştir ya da yaşayanını görmüştür. Bana kalırsa cidden böyle bir bağımlılık var. Oyunun başına oturuyorum ve oturuş o oturuş en az 4 saat başından kalkamıyorum. Rage geçiriyorum siliyorum her seferinde yeniden yüklüyorum. Cidden rezalet bir oyun ama ben başından kalkamıyorum. Bir tavsiye var mı cidden kurtuluş için?

Bilmiyorum bazılarınız Mortal Kombat oynamışsa başına gelmiştir ya da yaşayanını görmüştür. Bana kalırsa cidden böyle bir bağımlılık var. Oyunun başına oturuyorum ve oturuş o oturuş en az 4 saat başından kalkamıyorum. Rage geçiriyorum siliyorum her seferinde yeniden yüklüyorum. Cidden rezalet bir oyun ama ben başından kalkamıyorum. Bir tavsiye var mı cidden kurtuluş için?
Oynamaya ara vereceksin, canın seni zorlasa bile başka oyunlara kafa yorucaksın. Bir kaç hafta falan bunları tekrarla belki bağımlılığın düşebilir.

Oyunu komple kütüphaneden silin. Oyun artık yok.

Ben bu oyun serisini hiç oynamadım ama hikaye modunun hikayesini seviyorum ve bayağı biliyorum konuyu, Youtube'da var Türkçe altyazılı. Filmlerini de izledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı