GTA 5 Online para satın alma

İşletim sistemi
Windows 10

Alican_123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, GTA 5 Online'ye ben para alacağım da oyunu ben Epic Games'den aldım. Steamda para satılıyormuş.

"Shark cash cards" şeklinde buradan alip Epic'de geçerlimi değilse nereden alabilirim net de var güvenli, olup olmadını bilmiyorum.

Onlinedeyken home tuşuna basın oradan alabilirsiniz.
Onları almanı tavsiye etmiyorum, 8 milyona 260 TL gibi bir fiyat biçmişler ve o 8 milyonda hemen durmayacak elinde.
Evet hemen gider.
uçan motor 5 milyon zaten

Arkadaşlar, GTA 5 Online'ye ben para alacağım da oyunu ben Epic Games'den aldım. Steamda para satılıyormuş.

"Shark cash cards" şeklinde buradan alip Epic'de geçerlimi değilse nereden alabilirim net de var güvenli, olup olmadını bilmiyorum.

Oyuna bir girdim kapımın önüne füze yağmuru dev dev uçak yağdıranlar falan filan. Asla ama asla para yatırma bence. Gelen geçen hile yapıyor milletin kafasına para keseleri düşüyor yani onun yerine Steam veya Epic'ten çok güzel oyunlar satın alabilirsin.

Online'da Cheat Engine kullanarak bile para hilesi yapılabiliyor, 2 hafta önce arkadaşım yaptı şimdi düzelmiş midir bilmiyorum ama böyle bir şeyin yapılabildiği oyuna bir de ekstra mikro ödeme yapmak mantıklı değil bence. Hile yapın da demiyorum, eğer umrumda değil yapan yapsın benim param var diyorsanız da sizin bileceğiniz iş tabii ki.

Benim tavsiyem ya hileyle yapmanız ya da hiçbir şey yapmadan oynamaya devam etmeniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı