GTA 5 Online Playlist'e nasıl girilir?

Şu siteye gir ama sc hesabını girmen gerekiyor.
Sonra ayarları böyle yapıyorsun. İstediğini seçmek için, mavi işaretli şeye basman gerekiyor.Eki Görüntüle 2041739Eki Görüntüle 2041736

Ondan sonra bunları playlist gibi dizmen için GTA Online girmen gerekiyor.
Online>jobs>create playlist>add bookmarked dediğinde seçtiğin mapler geliyor sende playliste diziyorsun. Oyuna bakmadığım için tam doğru söylememiş olabilirim ama doğru yüksek ihtimalle.

Hocam girdim. Bu şekilde kaydettim şimdi dediğiniz yönlendirmeyi yapacağım sanırım oyun içinde.
IMG_2601.jpeg

Ayrıca alttaki görselde filtreleme yaparken communitu series yerine farklı modları görmek için başka tür seçsem sorun olur mu ?

IMG_2603.jpeg

Yaptım fakat hiç odaya gelen yok 30 dk dır beklyorum gelen de çıkıyor direkt maça katılamıyor muyum hocalarım bilen yok mu be.
IMG_2607.jpeg
IMG_2606.jpeg

Kimse cevaplamadı bilen yok mu ya?

Son düzenleme:
Hocam girdim. Bu şekilde kaydettim şimdi dediğiniz yönlendirmeyi yapacağım sanırım oyun içinde.Eki Görüntüle 2041745
Ayrıca alttaki görselde filtreleme yaparken communitu series yerine farklı modları görmek için başka tür seçsem sorun olur mu ?

Eki Görüntüle 2041747

Yaptım fakat hiç odaya gelen yok 30 dk dır beklyorum gelen de çıkıyor direkt maça katılamıyor muyum hocalarım bilen yok mu be.Eki Görüntüle 2041752Eki Görüntüle 2041751

Hocam gece 3'te uyuyor olmamız ihtimalini düşünememeni anlamadım. Ancak açıklamak gerekirse kimse sizin ile playlist oynamayabilir. Bu durumda arkadaş grubunuz ile oynamak gerekmektedir, Elraenn gibi.

Hocam girdim. Bu şekilde kaydettim şimdi dediğiniz yönlendirmeyi yapacağım sanırım oyun içinde.Eki Görüntüle 2041745

Eki Görüntüle 2041747

Yaptım fakat hiç odaya gelen yok 30 dk dır beklyorum gelen de çıkıyor direkt maça katılamıyor muyum hocalarım bilen yok mu be.Eki Görüntüle 2041752Eki Görüntüle 2041751

Sorun nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı