Çözüldü GTA 5 Online "retry connection" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

NarrowVictory

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
RTX 4060 OC 8GB
Anakart
Asus Prime B450MK II
İşlemci
AMD Ryzen 5 5500
Steam'den indirimde GTA 5 almıştım. Ama online girmek istediğim zaman Home tuşuna bastığımda "retry connection" hatası veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam çözüm şu, Social Club'a sitesinden giriş yapıyorsunuz ve sorun çözülüyor.
Sitenin hatta tarayıcının arkada açık olmasına gerek yok.
VPN, güvenli internet gibi şeylerle uğraşmanıza gerek yok.

Edit: Sorun devam eder ise Rockstar Games Launcher uygulamasını açın, şifrenizi girin ve orada "otomatik giriş" kutusunu işaretleyin. Sorun çözülecektir.
Türk Telekom'u çok bilmiyorum ama müşteri hizmetlerini arayıp kapattırabilirsiniz.

Sitesinden kapatabilir miyim? İnternet babamın üzerine ve bu konu ile çok ilgileneceğini zannetmiyorum.

Türk Telekom'u çok bilmiyorum ama müşteri hizmetlerini arayıp kapattırabilirsiniz.

Sitesine girmeyi denedim ancak başaramadım. Biz interneti aldığımızda kullanıcı adını bile söylememişlerdi.
Başka ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Sitesinden kapatabilir miyim? İnternet babamın üzerine ve bu konu ile çok ilgileneceğini zannetmiyorum.

Sitesine girmeyi denedim ancak başaramadım. Biz interneti aldığımızda kullanıcı adını bile söylememişlerdi.
Başka ne yapabilirim?

Babanızın telefonundan sanırım SMS atıp kapattırabiliyordunuz öyle hatırlıyorum, öyle olmuyorsada mecburen müşteri hizmetleriyle kapattırmalısınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka ne yapabilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı