GTA 5 Online Serverları Çöktü

Onceden alan bizler pek memnuz değiliz böyle yapmasi Rockstar'in tekrar diyorum oyuncu kaybetmesine yol açar eğer Rockstar biraz daha önem verip serverları düzeltir hilecilere bir çözüm bulursa benim gözümde yine en iyi oyun şirketi olarak kalır yoksa 1 GTA hayranını daha kaybeder.
1 GTA hayranını kaybetmesi Rockstar'ı üzmez ama Epic Games ve Steam serverlerini ayrı tutabilir. Ama bu çözüm değil. Önceden Epic Games'den orjinal alan üzülecek.

1 GTA hayranını kaybetmesi Rockstar'ı üzmez ama Epic Games ve Steam serverlerini ayrı tutabilir. Ama bu çözüm değil. Önceden Epic Games'den orjinal alan üzülecek.
1 tane kaybetmicek benim gibi düşünen kaç bin kişi vardır en az bu konuda bana katılmayanlar ya GTA 5 i çok takmayanlar ben dedigim gibi bayağı seviyorum yada epicden bedava alanlar.

Ağlamayın diyenlerin çoğu bence hatta hepsi Epic Gamesten bedava alanlar. Sizde acaba öncesinden kendi paranızla satın almış olsanız yine ağlamayın der miydiniz. Diyosunuz ki Rockstara bedava sayesinde yeni bir çok oyuncu geldi nasıl oyuncu kaybedicek. Ben söyliyim evet Rockstarın oyuncu kaybetme olaslığı var, o oyuncularda para verip oyunu satın alan oyuncular olur. Bedava oyuncular tabi kalır ama oyunları para verip alan oyuncuları kaybedebilir. Para verip oyun satın alınmayan ülkelerde bir sonraki projelerde sorunlar olabilir mesela birçok oyunlarda türkçe dil desteğinin gelmemesinin sebebinden biride budur. Firmalar "Bu adamlar oyunları crack yüklüyor yani ben bu ülkeden para kazanmıyorum o zaman neden türkçe dil desteğini veya başka destekleri sağlayayım." diyor bence de haklılar. Para verip satın alan oyuncular cidden kararlı bir şekilde oyunu bırakırda bir sonraki oyunları da satın almayıp para kazanmamalarını sağlarsa Rockstar ciddi anlamda paralı değerli oyuncularını kaybeder ve bundan zarar görür. Bedava oyun alanlarada sözüm şudur; adamlar güzellik yapıp sizde eğlenin diye oyunu bedava yapmışlar. Bunu verilmesi gereken hakkınızmış gibi görmeyin, nispet yaparcasına para verip alanların gözüne sokmayın. Ayıptır.
Aynen reis bende ps4ten oynuyom gerçi şu anlık online girmiyorum ama millet hile araştırıyor ya ben ona kızıyorum sen karşıdaki adamın oyununu mahvetmeye hakkın yok ki.

Aynen reis bende ps4ten oynuyom gerçi şu anlık online girmiyorum ama millet hile araştırıyor ya ben ona kızıyorum sen karşıdaki adamın oyununu mahvetmeye hakkın yok ki.
Hile konusu zaten apayrı bir konu. Oyunda bir amaç varken o amaca hile ile ulaşmak kadar saçma birşey olamaz. Amaca ulaşırken ki zorluklar, mücadele, taktiksel karar verme aşaması, tercihlerinin sonuçları, aksiyon ve zafer bu eğlencelerin tadını çıkararak oynamadıktan sonra. Oyunu bitirmişsin bitirmemişsin ne farkeder. Hele ki şu oyunda bile hile ile başkalarına karşı üstün kurmanın mantığını hiç anlamıyorum. Ha bende zamanında bazı oyunlarda hile yapmışlığım oldu fakat aradaki eğlenceyi kaçırdığımı anlayınca bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı