GTA 5 Online soygun için arkadaş

Yüksek Sadakat

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunda arkadaşım yok hesit falan gireceğim para kasmak için(başka görevler de olur) Steam'den alalı 2-3 ay oldu. Bayağıdır girmiyordum. Oyunda karşıma çok değişik insanlar çıkıyor. Görev esnasında bazen çok zorluk çekebiliyoruz veya bazen anlaşamayabiliyoruz. Bundan dolayı benimle heist vb gelebilecek bir arkadaş olabilirse çok sevinirim😀

14 yaşındayım DC: Ramizthewarship#3317 Social Club: Ramizthewarship.

GTA Online vakit kaybı artık dostum her serverda en az 1 tane hile var para hilesi rank hilesi yapsalar neyse seni ışınlayıp tüm haritadaki adamları öldürmek gibi saçma sapan şeyler yapıyorlar dün sildim ebediyen GTA 5'i.

Arkadaşlar oyunda arkadaşım yok hesit falan gireceğim para kasmak için(başka görevler de olur) Steam'den alalı 2-3 ay oldu. Bayağıdır girmiyordum. Oyunda karşıma çok değişik insanlar çıkıyor. Görev esnasında bazen çok zorluk çekebiliyoruz veya bazen anlaşamayabiliyoruz. Bundan dolayı benimle heist vb gelebilecek bir arkadaş olabilirse çok sevinirim😀

14 yaşındayım DC: Ramizthewarship#3317 Social Club: Ramizthewarship.

Hocam benim Discord velitakbali#6992
Yarın sabah playlist falanda gireriz. Bugün gelemem

GTA Online vakit kaybı artık dostum her serverda en az 1 tane hile var para hilesi rank hilesi yapsalar neyse seni ışınlayıp tüm haritadaki adamları öldürmek gibi saçma sapan şeyler yapıyorlar dün sildim ebediyen GTA 5'i.
bana o kadar gelmiyor yorumun abartı gibi sadece hile yüzünden silmek büyük bi saçmalık sanki 10kb oyun siliyorsun fivem indirip türk serverlarına girebilirdin ben de biliyorum hile açmasını ama zevki kalmaz önemli olan beni oyunda tutması zamanımı zevkli hale getirmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı