GTA 5 Online sunucudan atma sorunu

Tevfik Enes

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, ben Tevfik. Bugün GTA 5'i indirdim ve Online'a giriş yaptım. Karakteri tasarladım ve arkadaşımla oynamaya başladım 5 dk içinde herkes sunucudan çıktı gibi gözüktü. Sonra internete bir şey olmuştur deyip tekrar girdim, 5 dk sonra gene attı. İnternetimi kontrol edip tekrar girdim. Gene aynı sorunu yaşadım. İnternetimde problem yok, pingim düşük ama her seferinde atıyor. Acaba çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktif olarak olmasa da 3 yıldır oynuyorum, bu sorun genel olarak var herkesi lobiden atıyor yalnız kalıyorsun. Sanırım son zamanlarda daha fazla oluyor çünkü Epic Games iki gündür oyunu ücretsiz verdiğinden beri Steam hesabımdan tekrar başladım. Birilerinin olduğu lobide kalmam maksimum 10 dakika sürdü hep tek başımayım. Arkadaşlarla girsem durum ne kadar can sıkıcı olur düşünmek istemiyorum. Çözüm yok bildiğim kadarıyla GTA Online'ın genel bir sorunu.

Aktif olarak olmasa da 3 yıldır oynuyorum, bu sorun genel olarak var herkesi lobiden atıyor yalnız kalıyorsun. Sanırım son zamanlarda daha fazla oluyor çünkü Epic Games iki gündür oyunu ücretsiz verdiğinden beri Steam hesabımdan tekrar başladım. Birilerinin olduğu lobide kalmam maksimum 10 dakika sürdü hep tek başımayım. Arkadaşlarla girsem durum ne kadar can sıkıcı olur düşünmek istemiyorum. Çözüm yok bildiğim kadarıyla GTA Online'ın genel bir sorunu.
Dün 1 saate yakın oynayabildim sonrasında attı gerçekten garip bir problem.
Problemi çözüldü yapmanız gerekenler oyuna girin ve "HOME" tuşuna basın çark işaretinden settings e girin.Orada en alttaki "Network İnformation" tuşuna basın orta kısımdaki yer kırmızı ve strict yazıyorsa
internetten,modarate yazıyorsa başka bir şeyden kaynaklıdır.
Çözüm aşaması:
Yapmanız gereken müşteri hizmetlerini arayıp "Benim ipim cgn ip havuzunda ben ipimin havuzdan çıkmasını istiyorum".Sonra nedenini soracak cevap olarak sunuculardan veya online oyunlara giriş yapamama diyin.2 veya daha fazla sürede hallediyorlar artık atmadan oynayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı