GTA 5 Online uçak görevinde adamlar gelmiyor

Joel1

Hectopat
Arkadaşlar ben şimdi ilk heist görevini yaptım zırhlı araç kaçırdığımız. Ondan sonrakini (uçak ve prison bus olan) yapamıyorum adam gelmiyor. 10 dakika sonra grup doluyor ama oyun başlayınca çıkıyorlar. Ben ne yapmam lazım? Çünkü bu görevden sonra lester arcade binası için parkta buluşucaz. Ne yapmam lazım?

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben şimdi ilk heist görevini yaptım zırhlı araç kaçırdığımız. Ondan sonrakini (uçak ve prison bus olan) yapamıyorum adam gelmiyor. 10 dakika sonra grup doluyor ama oyun başlayınca çıkıyorlar. Ben ne yapmam lazım? Çünkü bu görevden sonra lester arcade binası için parkta buluşucaz. Ne yapmam lazım?

Tanımadığın insanlarla bu görevi asla yapamazsın. Daima görevi bozan birisi oluyor. Kendine ekip topla 4 kişi olacak şekilde. O şekilde oyna.

yok bunda otobüs ve uçak kaçırmada pay yok
Haa daha hazırlık göreviyse finalde saç baş yolarsın, evet yapabiliyorsan soygunları arkadaşlarınla yap. Bu lobiden çıkma olayını insanların bilerek yaptığını falan düşünmeye başlamıştım ben de oynarken. Bildiğin keyif kaçırmak isteyen bir güruh var GTA Online'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı