GTA 5 Online zırhlı araba önerisi

SLAYER15

Hectopat
GTA 5 Online'da zırhlı araba öneriniz var mı? Kuruma demeyin nightshark ta demeyin. Çünkü nightsharkın camı kırılıyor. Camdan ölebiliyorum. Kurumada da tek rokete patlıyor. Bana şöyle kurşun geçirmez camlı tek rokete patlamayan 2 rokete patlasa da olur ama tek rokete patlamasın yeter. Camları kurşun geçirmez olsun. Tekerlek sıkıntı değil. Tekerlek sonra da takılır. Kurşun geçirmez camlı tek rokete patlamayan bir araba önerisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem rokete dayansın hem camları kurşun geçirmesin hem silah sıkayım olmuyor maalesef. Ben duruma göre Kuruma veya Insurgent Pick-Up Custom kullanıyorum.

Farklı türden zırhlılara sahip olup şartlara göre tercih etmen gerek.
Aslında oluyor. Khanjali kullanırsa. 😁

Siz genellike patlamıyor kolay kolay diye önermişsiniz ama ben patlasın patlamasın istremiyorum 1 rokete patlamasın yeter 2 roket ve üstüne patlasa da olur ama kurşun geçirmez olsun camları.
Duke o death i de biliyorum ama kurşun geçiriyor.

Deity nasıl tek sıkıntı 1 RPG de patlıyor ancak camları kurşun geçirmez dikkatte çekmiyor.

Siz genellike patlamıyor kolay kolay diye önermişsiniz ama ben patlasın patlamasın istremiyorum 1 rokete patlamasın yeter 2 roket ve üstüne patlasa da olur ama kurşun geçirmez olsun camları.
Duke o death i de biliyorum ama kurşun geçiriyor.

Deity 1 RPG de patlıyor :/ ancak kurşun geçirmez camları var 30 kurşun dayanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı