Çözüldü GTA 5 Online'a girerken ''Joining Online'' kısmında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ghost_walker

Centipat
Daha fazla  
GTA 5'te dün Online oynuyordum. Oyundan çıkıp tekrar girdiğimde ise Entering Online diyor ve Story Mode'a girip oradan Online gir basınca da Joining Online'da kalıyor. Çözümü nedir?

Çözüm
Public Session değil de Invite-Only veya Closed Friend lobilerinden birine girmeyi dener misiniz?
Public session değil de ınvite-only veya closed friend lobilerinden birine girmeyi dener misiniz?

Hocam geç bakabildim deniyorum şimdi.

Public session değil de ınvite-only veya closed friend lobilerinden birine girmeyi dener misiniz?

Hocam oldu ama glb genel bu sorun 15 Ağustos da falan herkes yazmış bu olayı.

GTA Online'da yıllardır bağlantı ve genel oynayış problemleri var.

Bir de bu problemler Türkiye'deki problemler diye yeni bir dala daha ayrılıyor. İnternet bağlantı kalitesidir, CGN havuzudur vs. say say bitmez.

Ama sizin başınıza gelen karakterin Public lobilerde sıkışması / buglanması gibi. Onu da önce Invite-Only, daha sonra Public lobilere girerek çözebiliyorsunuz zaten.

GTA Online'da yıllardır bağlantı ve genel oynayış problemleri var.

Bir de bu problemler Türkiye'deki problemler diye yeni bir dala daha ayrılıyor. İnternet bağlantı kalitesidir, cgn havuzudur vs. say say bitmez.

Ama sizin başınıza gelen karakterin public lobilerde sıkışması / buglanması gibi. Onu da önce ınvite-only, daha sonra public lobilere girerek çözebiliyorsunuz zaten.

Hocam zaten ben çıkmamın sebebi mesela arabamı garaja koyduğum zaman garaj kapısında kalıyor bir yere girince loading de kalıyor o yüzden çık gir attım sonra işte bu hata oluyordu bilgi için sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı