GTA 5 Online'a girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

efecanba21

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
rtx2060
Anakart
B550 ASUS
İşlemci
ryzen 5 3600
Arkadaşlar, GTA 5 Online'ye girerken hata yaşıyorum. Fotoda gördüğünüz gibi. Acaba ne yapmam lazım? Sürücüler güncel, ben internetten olduğunu düşünnüyorum ama kendi mobil verimle de girdim gene aynı hatayı yaşadım. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 297601708_362722502701771_7609907708134526288_n.jpeg
    297601708_362722502701771_7609907708134526288_n.jpeg
    13,5 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, GTA 5 Online'ye girerken hata yaşıyorum. Fotoda gördüğünüz gibi. Acaba ne yapmam lazım? Sürücüler güncel, ben internetten olduğunu düşünnüyorum ama kendi mobil verimle de girdim gene aynı hatayı yaşadım. Ne yapmalıyım?

Orijinal oldugunu varsayiyorum çünkü korsan indiren biri Online girmeyi denemez
Son güncellemeyi yaptınız mı ve dosya butunlugunu dogrulamayi denedinizmi.

Güvenlik duvarı engeline falan takılmışsa Rockstar ağlarına erişemez oyun.
Not: Şuanda bakım var falan yazmışlar başka konuya onunla ilgili olabilir.

Şu anda bakım var falan yazmışlar başka konuya onunla ilgili olabilir.

Sanmıyorum sunucular çalışır durumda.

arkadaşlar başka social club açtın denedim tekrar olmadı ve oyunu doğrıladım bişi olmadı hala aynı internetim aile pakedi bundan kaynaklı olabilir mi eğer bundan kaynaklıysa ne yapmalıyım

arkadaşlar başka social club açtın denedim tekrar olmadı ve oyunu doğrıladım bişi olmadı hala aynı internetim aile pakedi bundan kaynaklı olabilir mi eğer bundan kaynaklıysa ne yapmalıyım
Eğer o koruma açıksa R6 tarzı oyunların da sunucuları açılmıyor. Çözümü ise müşteri hizmetlerini arayıp kapattırmanız.

Eğer o koruma açıksa R6 tarzı oyunların da sunucuları açılmıyor. Çözümü ise müşteri hizmetlerini arayıp kapattırmanız.
İnternetten https://socialclub.rockstargames.com/ şuraya bir girmeye çalışın girmezse muhtemelen güvenli internet profili açıktır. Giriyorsa da siz yine de kapattırın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı