GTA 5 Online'a girmiyor

mirac grimes

Centipat
Daha fazla  
Selam, bir süre önce Steam'den aldıgım GTA 5'im Online'ye girmiyor, girmeye çalıştığımda ise Grand Theft Auto V is offline yazıyor. Çözümünü bilen varsa bekliyorum arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• 16721388983152729123032687627272.jpg
    16721388983152729123032687627272.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 15
Home tuşuna basıp Social Club'e giriş yapın sonra tekrardan deneyin. Oyun ya giriş yapmadığınız ya da interneti görmediği için offline moda geçiyor.

Kanka denedim şimdi Ethernet kablosunu çıkarıp taktım retry e bastım ekran değişti loading story mode dedi biraz sonra initializing Social Club yazıyor. 10 dakikadır bekliyorum normal mi?

Kanka denedim şimdi Ethernet kablosunu çıkarıp taktım retry e bastım ekran değişti loading story mode dedi biraz sonra initializing Social Club yazıyor. 10 dakikadır bekliyorum normal mi?
Oyundayken kablo sökmeyin, Social Club'ı silip tekrar kurun ama oyun da silinebilir haberiniz olsun. Sonrasında tekrar giriş yaptığınızda düzelir diye umuyorum. Oyunu Steam üzerinden aldığınızı söylemiştiniz. Steam ile Social Club hesabınızı birleştirdiniz mi? Başka hesap kullanmıyorsunuz umarım...

Oyundayken kablo sökmeyin, Social Club'ı silip tekrar kurun ama oyun da silinebilir haberiniz olsun. Sonrasında tekrar giriş yaptığınızda düzelir diye umuyorum. Oyunu Steam üzerinden aldığınızı söylemiştiniz. Steam ile Social Club hesabınızı birleştirdiniz mi? Başka hesap kullanmıyorsunuz umarım...

Bir arkadaşım da Social Club'u silip yüklememi denemişti sildim indirmek için web sitesine giricektim açılmadı acaba sorun sunucularda mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı