GTA 5 Online'a yeni başlamak

Ben indirirken internetim aşırı kötüydü ve 1 günde bitmişti fakat şuanki internetimle indirsem kısa sürede iniyor. Bu senin internet hızına bağlı.
Rise of the Tomb Raider'ı geceden bıraktığımda sabah inmiş bulmuştum. GTA'nın güncel boyutunu bilmiyorum ama sürer yine 1 gün.

Hocam yapmaz iseniz yükseltmeleri açamazsınız.
Örnek verebilir misin? Mesela paketle aldığım şeylerden yararlanmak için level yükseltmem gerekecekse can sıkıcı.

Rise of the Tomb Raider'ı geceden bıraktığımda sabah inmiş bulmuştum. GTA'nın güncel boyutunu bilmiyorum ama sürer yine 1 gün.

Örnek verebilir misin? Mesela paketle aldığım şeylerden yararlanmak için level yükseltmem gerekecekse can sıkıcı.
Mesela hocam arabayı modifiye ederken turbo alacaksınız. Belli bir sayıda yarış kazanmanız (yanlış hatırlamıyorsam kazanmanız) veya level yükseltmeniz gerekiyordu.

Mesela hocam arabayı modifiye ederken turbo alacaksınız. Belli bir sayıda yarış kazanmanız (yanlış hatırlamıyorsam kazanmanız) veya level yükseltmeniz gerekiyordu.
Oynamayın oyun resmen pay to win oldu. Para yatırmadan para kasana kadar çok büyük efor sarf etmeniz lazım.
Paketin verdikleriyle takılıp Story modlayarak idare ederiz artık. :D

Seri görev ve heist kasayım demiştim ancak her seferinde özürlü geldiği için görev yapılmıyordu. Görevlerin zorunlu 4 kişi olması cidden can sıkıcı, 2 kişilik görevleri eğlenerek yapıyorduk.

Öyle bir olay kalmadı artık maalesef. Size torbayla veriyordu, artık direk ban sebebi. Ban yemeyeceğiniz hileleri kullanabilirsiniz, zaten artık hile kullanmayan kalmadı artık. YouTube'da bir sürü video var bununla ilgili. Önemli olan videonun 2 günü geçmiş olmaması, 1M$'dan fazla eklememeniz ve 120 Level'dan fazla olmamanız. Ben yine önermem, ban yeme olasılığınız var. Ancak parasız da oynanmıyor maalesef.
hocam 500 milyon $ para hilesi ve 200 level hile yapmışlığım var tabi her şeyi aldım şu an 100 milyonum kaldı. 😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı