GTA 5 Online'a yeni başlayanlar için tavsiye

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Selam, GTA 5 Online'a yeni başladım neler tavsiye edersiniz? Bir de GTA Online'da neler yasak? Neler serbest?

Selam, GTA 5 Online'a yeni başladım neler tavsiye edersiniz? Bir de GTA Online'da neler yasak? Neler serbest?

Premium var mı? Telefon üzerinden Heistlere katılabilirsin.
2X 3X etkinlerini takip etmeni öneririm. Takip etmek için tıkla.
2M para yaptığın zaman Warstock üzerinden kosatka al, kosatka ile tek kişi yapabileceğin Cayo Perico Heist'ini açmış oluyorsun. Saat başı 1m kasarsın. Kosatka

Kosatka ile birlikte kosatka içerisinde ki helikopteride almanı öneririm, onu para kastıkca alırsın, prepleri daha hızlı yapmanda yardımcı oluyor.

PC' de mi oynuyorsun bu arada?

Premium var mı? Telefon üzerinden Heistlere katılabilirsin.
2X 3X etkinlerini takip etmeni öneririm. Takip etmek için tıkla.
2M para yaptığın zaman Warstock üzerinden kosatka al, kosatka ile tek kişi yapabileceğin Cayo Perico Heist'ini açmış oluyorsun. Saat başı 1M kasarsın. Kosatka

Kosatka ile birlikte kosatka içerisinde ki helikopteride almanı öneririm, onu para kastıkca alırsın, prepleri daha hızlı yapmanda yardımcı oluyor.

PC'de mi oynuyorsun bu arada?

Yok hocam normal, PC üzerinden oynuyorum, şu anlık 1M param var fakat ne kadar yeterli bilmiyorum, teşekkürler tavsiyeleriniz için.
Bir de ben bir soru sormak istiyorum, Simeonun görevleri ne zaman açık olacak, Online da hikayeyi oynamakta zorlanıyorum, harita da M, G harfleri var, gidiyorum Online'daki adamlarla vs falan atıyoruz, anlamadım.

Yasak falan yok hile yapma yeter diyeceğim de artık hile yapmayanı dövüyolar oyunda :D
Hocam yasaktan kastığım online sırasında mesela rahatsız etme, küfür vs.

Yok hocam normal, PC üzerinden oynuyorum, şu anlık 1M param var fakat ne kadar yeterli bilmiyorum, teşekkürler tavsiyeleriniz için.
Bir de ben bir soru sormak istiyorum, simeonun görevleri ne zaman açık olacak, Online da hikayeyi oynamakta zorlanıyorum, harita da M, g harfleri var, gidiyorum Online'daki adamlarla vs falan atıyoruz, anlamadım.

Hocam yasaktan kastığım Online sırasında mesela rahatsız etme, küfür vs.

Onları boş verin onlar boş iş GTA Online'da, siz bana steam hesabınızı falan verin ekleyim. Size cayo perico yapayım bütün parayı vereyim, kendinize bir kosatka alın oyunun keyfini çıkarın.

Onları boş verin onlar boş iş GTA Online'da, siz bana steam hesabınızı falan verin ekleyim. Size cayo perico yapayım bütün parayı vereyim, kendinize bir kosatka alın oyunun keyfini çıkarın.
Çok teşekkürler hocam, siz verin ben ekliyim, Simeonun görevlerini yapmam gerekli, ev alamıyorum. :D

Mod menü yükleyin yeter. Onsuz pek bir cacık yapamazsınız bu oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı