Çözüldü GTA 5 Online'da kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Sistemim yetmiyor ama iyi oynuyorum, story modda veya Online oynarken normal ama birden kasma giriyor ve 5 10 FPS oynuyorum, mesela oyundayken o kadar savaşa girdim hiç kasma donma yoktu ama yolda giderken birden kasma sorunu oluyor, nasıl düzeltebilirim?

Adam F16 çağırmıştı ve arkadaşlarla oynarken etrafına lesteri çağırdı gitmiyorlarda ölsen de tek çare server değiştirmek.

Daha detaylı anlatabilir misiniz ya da ekran paylaşabilir misiniz belki bende de işe yarayabilir.

Cru programını indirin.
Bu şekilde adımları uygulayın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Sonra oyuna girin ayarların SS ini atın.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    82,8 KB · Görüntüleme: 33
  • 2.PNG
    2.PNG
    129 KB · Görüntüleme: 23
  • 3.PNG
    3.PNG
    148,9 KB · Görüntüleme: 25
  • 4.PNG
    4.PNG
    145 KB · Görüntüleme: 26
Cru programını indirin.

Uygulamayı yüklüyorum.

Cru programını indirin.

Yönetici olarak mı çalıştırmalıyım?
Ve böyle yer geldi.

Dosya Ekleri

• 16689444341698109170674741194126.jpg
    16689444341698109170674741194126.jpg
    133,9 KB · Görüntüleme: 22
Klasöre çıkartın yönetici olarak çalıştırın.
Masaüstüne geldi cru-1.5.2 dosyası şimdi CRU uygulamasını yönetici olarak çalıştırıyorum restart uygulamalarını ellemiyorum.

Masaüstüne geldi cru-1.5.2 dosyası şimdi CRU uygulamasını yönetici olarak çalıştırıyorum restart uygulamalarını ellemiyorum.

Şu an yeniden başlattım ama ayarların olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleme:
Masaüstüne geldi cru-1.5.2 dosyası şimdi cru uygulamasını yönetici olarak çalıştırıyorum restart uygulamalarını ellemiyorum.

Şu an yeniden başlattım ama ayarların olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Bilgisayarın ayarlarına girin Hz seçme yerine gelin 45Hz gözüküyor mu kontrol edelim önce.

Dosya Ekleri

• 5.PNG
    5.PNG
    46,6 KB · Görüntüleme: 27
Sistemim yetmiyor ama iyi oynuyorum, story modda veya Online oynarken normal ama birden kasma giriyor ve 5 10 FPS oynuyorum, mesela oyundayken o kadar savaşa girdim hiç kasma donma yoktu ama yolda giderken birden kasma sorunu oluyor, nasıl düzeltebilirim?
Serverdaki kişi sayısına göre değişiyor, full bir server ile sadece senin olduğun server arasında 10-15fps fark olabiliyor.

Geri
Yukarı