GTA 5 Online'da nesneler tırtıklı gözüküyor

İşletim sistemi
Windows 10

cagan52_25

Centipat
Daha fazla  
GTA 5 Online'da nesneler hep tırtıklı gözüküyor ayarlar Full olduğu halde. Sadece MSAA açık değil açınca da kasmaya başlıyor ne yapacağımı anlamadım. Ekran kartım RTX 2060.16 GB RAM var. Sadece GTA'da oluyor bu sorun. Aşağıda birkaç görüntüsü var.

Ekran Görüntüsü (14)_LI.jpg

Ekran Görüntüsü (13)_LI.jpg

Ekran Görüntüsü (15)_LI.jpg

Son düzenleme:
Yaptım o

Yaptım olmadı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki adamda da 2060 ekran kartı var. Ve 8x kenar yumuşatma ile sizin değerlerinize yakın bir değer alıyor. Yani durum normal gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videodaki adamda da 2060 ekran kartı var. Ve 8X kenar yumuşatma ile sizin değerlerinize yakın bir değer alıyor. Yani durum normal gibi.

Videodaki adamda da 2060 ekran kartı var. Ve 8X kenar yumuşatma ile sizin değerlerinize yakın bir değer alıyor. Yani durum normal gibi.

Adam 8X de bu değeri alıyor ben 4X de ayrıca ben 8X açınca her yerde kasıyor sadece ağaçta değil bir de adamın çimen kalitesi yüksekte

Adam 8X de bu değeri alıyor ben 4X de ayrıca ben 8X açınca her yerde kasıyor sadece ağaçta değil bir de adamın çimen kalitesi yüksekte
Kardeşim sorun yok uzatma işte. Adam 8x de senin aldığın değerden daha düşük alıyor. Attığın benchmarklar ortada. Ha madem sorun var diye tutturuyorsun o zaman çözümü bulmada sana iyi şanslar..

Kardeşim sorun yok uzatma işte. Adam 8X de senin aldığın değerden daha düşük alıyor. Attığın benchmarklar ortada. Ha madem sorun var diye tutturuyorsun o zaman çözümü bulmada sana iyi şanslar.

Reis sen niye kendi kendine olay çıkartıyorsun ben normal bir şekilde bana normal gelmiyor diyorum sen ters ters atarlı atarlı cevap veriyorsun burası tartışma yeri değil doğru bir şekilde soru soruyorum ben, sen cevap vermek zorunda değilsin seni zorunda tutmadım yani adam 8X te ben 4X oynuyorum benden daha iyi gibi geldi yazıyorum verdiğin cevaba bak ilk yazdığın cevap varya artist artist cevap vermişsin diye asıl artist artist cevap veren sensin her yazdığım konun altına imalı imalı mesaj atıyorsun tamam daha sorun kalmadı yardımcı olan herkese teşekkür ederim

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı