GTA 5 Open IV grafik modu nasıl kaldırılır?

Ardacpr14

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, birkaç gün önce, GTA 5'e grafik modu yükledim ve yüklerkende Open IV üzerinden de bir plugin kurmam gerekti, grafik modundan sıkıldım ve silmek istiyorum fakat, Epic Games üzerinden oyun dosyalarını doğrulamama rağmen Open IV'den yüklediğim grafik modu kaldırılmıyor. Oyunu açtığımda etraf kapkaranlık oluyor, bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, birkaç gün önce, GTA 5'e grafik modu yükledim ve yüklerkende Open IV üzerinden de bir plugin kurmam gerekti, grafik modundan sıkıldım ve silmek istiyorum fakat, Epic Games üzerinden oyun dosyalarını doğrulamama rağmen Open IV'den yüklediğim grafik modu kaldırılmıyor. Oyunu açtığımda etraf kapkaranlık oluyor, bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arkadaş sanırsam bu paragraf sonucunda ceza aldı. Ben de ceza almayı yaşadım. Sayın moderatörler ve diğer yöneticiler, rica ediyorum cezamızı yediğimiz kelimeleri de belirtiniz. Hatayı görünce direkt cezayı alıyoruz fakat o durumu tekrar iyi hale düzeltmek için ne olduğunu bilmemiz gerekiyor, saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı