Çözüldü GTA 5 oppressor kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar oppressor ile süzülürken çok iyi bir araba buldum ve onu sahiplendim.
Ancak ekranda bir şey yazdı. Bende sahiplenirken yazan bir mesajdır deyip geçtim.
Ve şimdi oppressor mors mutual ve garajımda yok.
Mekanikten çağırmaya çalıştığımda zaten yok olsa veya polisler el koysa parantez içinde yazardı.
Oyunu bırakmak istemiyorum :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oppressor ile süzülürken çok iyi bir araba buldum ve onu sahiplendim.
Ancak ekranda bir şey yazdı. Bende sahiplenirken yazan bir mesajdır deyip geçtim.
Mekanikten çağırmaya çalıştığımda zaten yok olsa veya polisler el koysa parantez içinde yazardı.
[/QUOTE
benimkide aynı şekilde kayboldu

Acaba sorunu bulabildiniz mi? Bugün ben de oyuna girdiğimde kaybolmuştu ve garajımda yok şuan

benimde başıma geldi ticket attım hesabınızda gözüküyor diyor ama yok hiç bir yerd.
acaba ps4 ve pc aynı hesap var ondan daolayımı gözükğyır diyor
BANA ATTIĞI CEVAP

Rockstar Destek ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Geri arama desteği talebinizi aldık. Bu sorun türü için geri arama yoluyla destek sağlayamasak da e-posta yoluyla yardım sunabiliyoruz.
Hesabınızı inceledikten sonra, Oppressor MKII aracının hala sizde olduğunu görebiliriz.
Lütfen tamirciyi arayarak aracın yerini tespit edip edemediğinizi tekrar kontrol edin ve yardımcı olup olmadığını görmek için aşağıdakileri deneyin.
  • Yakınlarda Kişisel Aracınız olmadığından emin olun.
  • CEO veya MC olarak oturum açın
  • Kişisel Etkileşim menüsünü kullanarak Mobil Operasyon Merkezinizi çağırın Mobil Operasyon Merkeziniz yakında olduğunda
  • Kişisel Etkileşim menüsünü açın
  • Hizmetleri Seçin
  • Mobil Operasyon Merkezini Seçin
  • Kişisel Araç Talep Et'i seçin
Başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bize bildirmekten çekinmeyin.
Saygılarımla,
Aloysius O. Rockstar Desteği

27 Ekim 2021

Benim de başıma geldi ticket attım hesabınızda gözüküyor diyor ama yok hiçbir yerd.
Acaba PS4 ve PC aynı hesap var ondan daolayımı gözükğyır diyor.
Bana attığı cevap.

Rockstar destek ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Geri arama desteği talebinizi aldık. Bu sorun türü için geri arama yoluyla destek sağlayamasak da e-posta yoluyla yardım sunabiliyoruz.
Hesabınızı inceledikten sonra, oppressor mkıı aracının hala sizde olduğunu görebiliriz.
Lütfen tamirciyi arayarak aracın yerini tespit edip edemediğinizi tekrar kontrol edin ve yardımcı olup olmadığını görmek için aşağıdakileri deneyin.
  • Yakınlarda kişisel aracınız olmadığından emin olun.
  • CEO veya MC olarak oturum açın.
  • Kişisel etkileşim menüsünü kullanarak mobil operasyon merkezinizi çağırın mobil operasyon merkeziniz yakında olduğunda.
  • Kişisel etkileşim menüsünü açın.
  • Hizmetleri seçin.
  • Mobil operasyon merkezini seçin.
  • Kişisel araç talep Et'i seçin.
Başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bize bildirmekten çekinmeyin.
Saygılarımla,
Aloysius o. Rockstar desteği.

27 Ekim 2021.

Oyunu bırakacağım o kadar para biriktirmiştim gibi bir cevap vermiştim bana da o şekilde geri döndüler.

Yeni konular

Geri
Yukarı