Çözüldü GTA 5 orijinal haline nasıl geri döndürülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar. Daha öncesinde GTA 5 için araba modları, Script Hook V, Menyoo ve F4/F2 tuşu ile açılan adını hatırlamadığım Menyoo tarzı bir şey yüklemiştim. Bütün bu modları kökünden silmek istiyorum. Yani Online girerken sıkıntı yaratmasın yeter. Araba modlarını "mods" klasörünü silerek hallettim fakat diğerlerini nasıl sileceğim bir fikrim yok. Oyunu orijinal hali ile tamamen aynı yapmak istiyorum. Oyunu Epic Games'ten indirdim. Oyun dosyalarını nasıl tamamen orijinali ile aynı yapacağımı söylerseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar. Daha öncesinde GTA 5 için araba modları, Script Hook V, Menyoo ve F4/F2 tuşu ile açılan adını hatırlamadığım Menyoo tarzı bir şey yüklemiştim. Bütün bu modları kökünden silmek istiyorum. Yani Online girerken sıkıntı yaratmasın yeter. Araba modlarını "mods" klasörünü silerek hallettim fakat diğerlerini nasıl sileceğim bir fikrim yok. Oyunu orijinal hali ile tamamen aynı yapmak istiyorum. Oyunu Epic Games'ten indirdim. Oyun dosyalarını nasıl tamamen orijinali ile aynı yapacağımı söylerseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
Silip tekrar yüklersin.

Artı -4 Eksi
Bunlar dışındaki her şeyi sil.

1634727007553.png

Mümkün değil. 100 GB oyun bir daha yükleyemem.

Mods klasörünü zaten silmişsiniz. Open IV kullanıyorsanız açın. Asi Manager olacak oraya girin ve 3 seçeneği de uninstall yapın. Sonrasında dosya konumunda silmeniz gereken birkaç dosya daha olacak. İsimlerini görmeden söyleyemem ama.

Geri
Yukarı