GTA 5 orijinal oyuna nasıl mod yüklenir?

ESAD ÇOBANOĞLU

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, öncelikle konuyu yanlış bir yere açtıysam özür dilerim. Sizlere sormak istediğim konu GTA 5 orijinal oyuna nasıl mod yüklüyoruz ? Youtube'da videolara bakıyorum adamlar modlu bir şekilde CO-OP oynuyorlar. Ban yemiyorlar sıkıntısız oynuyorlar ve istedikleri modu yüklüyorlar. İnternette çok araştırdım ama bir türlü istediğim bilgiyi bulamadım. Korsan oyuna yüklüyoruz bir sıkıntı yok ama benim amacım CO-OP oynamak. Yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA Online da 2 farklı sunucu vardır biri local(sadece arkadaşlarınızın girebildiği) diğeri public(herkesin girebildiği) local yani private sunucuda mod kullanabilirsiniz ama ban yeme riskiniz hala olur çünkü private sunucularda karakter verileride kayıt altına alındığı için para hilesi yapılabiliyor bu yüzden Online kısmında Mod, Trainer vs kullanmanız durumunda ban yiyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı