GTA 5 otomatik olarak eski hesaba bağlandı

Alper Akman

Attopat
Merhaba. Geçen hafta Steam'den GTA 5 aldım. Oyunu açtım otomatik olarak geçen sene açtığım social hesabına bağlanmış. Bu nasıl olabiliyor aklım almadı ve o e-postayı hatırlamıyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Oyunu oynuyorum sıkıntı yok.

Oradan PC'nizdeki Rockstar hesabını hızlıca eşleştirmiş olabilir. Sadece bu mantıklı geliyor kulağa.
Ama yine de epic gamesten indirdikten sonra social club hesabı açarken kendi e postamı kullanmış olmam gerekir her halükarda benim e postam zaten oyun içi arayüzden hesabıma bakıyorum kendi nicknameim kayıtlı.

Ama yine de epic gamesten indirdikten sonra social club hesabı açarken kendi e postamı kullanmış olmam gerekir her halükarda benim e postam zaten oyun içi arayüzden hesabıma bakıyorum kendi nicknameim kayıtlı.
Aynı e-postayla kayıtlı olmasının alakası yok. Benim Steam hesabımın maili başka ve Rockstar mailim başka, ilk önce Launcher'ı indirip ardından Steam'den GTA'yı indirmiştim. Bu şekilde de eşleştirmeden önce Steam üzerinden onay istedi kabul ettim. Kısacası Launcher'dan alıp eşleştirmiş olabilir hesap bilgilerinizi.

Aynı e-postayla kayıtlı olmasının alakası yok. Benim Steam hesabımın maili başka ve Rockstar mailim başka, ilk önce Launcher'ı indirip ardından Steam'den GTA'yı indirmiştim. Bu şekilde de eşleştirmeden önce Steam üzerinden onay istedi kabul ettim. Kısacası Launcher'dan alıp eşleştirmiş olabilir hesap bilgilerinizi.
Arkadaşımdan aldığım epic games hesabının e postası benim social club hesabım olabilir mi peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı