GTA 5 oynatacak ikinci el sistem önerisi

Ekran kartının ne olduğu bilinmiyor bunda da hocam. Dediğim gibi en iyisi parça parça toplamak. Sağlam GPU dediğim gibi, GTX 950 var. Koyar koymasına da 1350 TL'yi geçiyor. Hem bu Xeon'lar az kullanılmış fakat bu sistem epey kullanılmışa benziyor.

Bu ikiside iyi gibi.
*Oyun canavarı 16 gb ram - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 626427706

Alttaki söylediğine göre haziran ayında almış.

*FIRSAT BILGISAYARI - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 644779478
Bana kalırsa GTA 5 için sistem toplamayın bende R7 250 kullanıyorum fakat şikayetçiyim GTA 5'i açıyor fakat diğer oyunları sağlıklı bir şekilde oynatmıyor örneğin Farcry 4.
Benim demek istediğim GTA5'i kaldıracak güçte olsun.

Üstteki tam bir felaket. Çok kötü bir sistem. Alttaki de TurboX sanırım. Kendiniz sistem toplamayı biliyorsanız gereken parçaları atayım, siz monte edin.

Üstteki tam bir felaket. Çok kötü bir sistem. Alttaki de TurboX sanırım. Kendiniz sistem toplamayı biliyorsanız gereken parçaları atayım, siz monte edin.
Arkadaşın dediği gibi toplaman en iyisi olacaktır. Hem yardım edeyim diyor bak. Ayrıca ilandaki sistemler parayı boşa atmak olur benden demesi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı