GTA 5 oyundan atıyor

Türkay1907

Femtopat
Daha fazla  
Dün GTA 5 oynamak istedim ve Steam üzerinden GTA 5'e girdim fakat oyun yükleme ekranında oyundan attı. Faten fazla mod kuruluydu diyerek oyunu sildim, tekrar yükledim. Bütün modlardan tek seferde kurtulmak için oyunu sildim tekrar yükledim fakat oyuna girerken yine yükleme ekranında oyundan attı. Hiçbir hata vermiyor. Oyundan tam olarak Rockstar North simgesi çıktıktan sonra atıyor fakat yeni bir şey fark ettim, oyuna giriş ekranında Steam menüsüne geldiğim zaman (Shift+Tab) yaptığım zaman oyun açılıyor sıkıntısız. Fakat tekrardan Shift+Tab yapıp Steam menüsünden çıktığımda oyun yine kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artıkları kalmış modların teker teker silin.

Dün GTA 5 oynamak istedim ve Steam üzerinden GTA 5'e girdim fakat oyun yükleme ekranında oyundan attı. Faten fazla mod kuruluydu diyerek oyunu sildim, tekrar yükledim. Bütün modlardan tek seferde kurtulmak için oyunu sildim tekrar yükledim fakat oyuna girerken yine yükleme ekranında oyundan attı. Hiçbir hata vermiyor. Oyundan tam olarak Rockstar north simgesi çıktıktan sonra atıyor fakat yeni bir şey fark ettim, oyuna giriş ekranında Steam menüsüne geldiğim zaman (Shift+Tab) yaptığım zaman oyun açılıyor sıkıntısız. Fakat tekrardan Shift+Tab yapıp Steam menüsünden çıktığımda oyun yine kapanıyor.

Geri
Yukarı