Acer Nitro 16 AN16-41 LoL'de 100-130 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

Kselim

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR5
Ekran kartı
RTX 4070
Ekte donanım özelliklerini verdiğim çok yeni Acer Nitro 16 AN16-41 laptop LoL'de oyun ilerledikçe 100-130 FPS bandına sabitleniyor. Oyunda takılma, tekleme gibi sorunlar asla olmuyor ama FPS değerinin olması gerekenden düşük olması endişelendirdi. Normal mi? Değilse çözümü ne olabilir? İşlemci de AMD Ryzen 7 7840HS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekte donanım özelliklerini verdiğim çok yeni Acer Nitro 16 AN16-41 laptop LoL'de oyun ilerledikçe 100-130 FPS bandına sabitleniyor. Oyunda takılma, tekleme gibi sorunlar asla olmuyor ama FPS değerinin olması gerekenden düşük olması endişelendirdi. Normal mi? Değilse çözümü ne olabilir? İşlemci de AMD Ryzen 7 7840HS.
Bende de aynı şekil. Aynı işlemcim var. LoL ile ilgili sanırım.

144e sabitle kullan lolün optimizasyonu zaten sorunlu. Hem o pc 2k ekrana sahip normal gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En yüksekte oynadığını farzediyorum.

144e sabitle kullan lolün optimizasyonu zaten sorunlu. Hem o pc 2k ekrana sahip normal gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
En yüksekte oynadığını farzediyorum.

Hocam benim GT 730'lu bilgisayar rahat 60 FPS oynatıyor. 4070'den bahsediyorsak bu değerler çok düşük değil mi?

Bende bu laptopu alamyı düşünüyorum ne yaptın ve laptop iyi mi aence. Tavsiye eder misin?

Bende bu laptopu alamyı düşünüyorum ne yaptın ve laptop iyi mi aence. Tavsiye eder misin?

Tavsiyem 2024 yılındaki Nitro 16ları beklemen çok az bir zaman kaldı maksimum 1 ay içinde gelirler şu anki HP Victus 24 kasalar Nitro 16'lara çok yakın ve fiyatları uygun. İllaki alacağım diyorsan.
İşlemci ısı dereceleri iyileştirilmiş panel kaliteli olmuş 49kya 2K 4070 alacağına FHD al 44kya her türlü daha iyi. 4070 laptoplarda 2K gerçekten çok gereksiz bir alt versiyonun inceleme videosu burada.
Nitro 16 limitsiz bir seri ve gerçek anlamda soğutması başarılı lakin 2024 modelini beklemen lazım çok az bir süre kaldı onlar da gerekli iyileştirmeleri yapıp satışa sunar yakında ASUS ve HP laptopları satışa çıkalı çok oldu yakında gelir Nitro serisi de.

Ben soğutmasından da performasından da fazlasıyla memnunum ama pek bilirkişi sayılmam. Diğer yanıt veren arkadaşı dinlemen daha hayırlı olabilir sanırım.
Kesinlikle nitro 16 giriş seviyesi bir cihaz olmasına rağmen aşırı serin çalışıyor malzeme kalitesi ve sıvı metal kullanmaları gerçekten takdire şayan bir iş.

Geri
Yukarı