GTA 5 Premium Edition & Megalodon Shark Card Bundle satın almak mantıklı mı?

Lyc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba GTA 5 alacağım ama 185TL'ye Premium ve megalodon shark mı yoksa normal mi alsam kararsızım sizce 100TL ekstra vermeye değer mi?

85 TL'yi alıp çöpe satsan daha az kanser olursun. Online giriyorsun çinliler uçarak gelip anasına sövmüşcesine kafana araba, roket, uçak gemisi spamlıyor. 1.5 zurna dürüm alsan daha çok zevk alırsın. GTA 5 fanboyları yine beğenmedim tuşuna basmaya gelmiş. :D

Sadece GTA 5 Premium paketi alman yeterli. Pakette vereceği parayı az bir şey emek harcayarak kısa sürede elde edebilirsin.

85 TL'yi alıp çöpe satsan daha az kanser olursun. Online giriyorsun çinliler uçarak gelip anasına sövmüşcesine kafana araba, roket, uçak gemisi spamlıyor. 1.5 zurna dürüm alsan daha çok zevk alırsın. GTA 5 fanboyları yine beğenmedim tuşuna basmaya gelmiş. :D

Hocam biz hilecilerle arkadaş oluyorduk para kastırıyorlardı bize😄

Hocam biz hilecilerle arkadaş oluyorduk para kastırıyorlardı bize😄

Hocam ben direk GTA 5 hikaye modunu bitirip oyunu silmiştim geçen aylarda indirdim bir Online gireyim bakayım dedim. İlk göreve gitmeden bu olaylar ile karşılaştım neyse deyip ikinci gün tekrar girdim yine aynı olaylar olunca direk alt F4 koyup sildim. Giden 114 GB internete üzüldüm yemin ederim. :D

GTA 5 fanı değilim fakat illa tek başına oynamasına gerek yok, arkadaş ortamı var mı bilmiyorum fakat varsa çok büyük keyif alabilir. Beğenmedim butonunu da bir sebepten ötürü koydular ne de olsa foruma. 85TL alınabilecek şeyler ortada bu ekonomide.

Yeni konular

Geri
Yukarı