GTA 5 Premium paket Online parası gelmedi

Juest

Decapat
Daha fazla  
14.12.2023 tarihinde GTA 5 premium Edition Epic Games üzerinden forumda 1 hafta içinde gelir deniliyordu ama hâlâ gelmedi ne yapabilirim? Rockstar desteğe başvursam hangi bölümden ne yazmam lazım? Bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
14.12.2023 tarihinde GTA 5 premium Edition Epic Games üzerinden forumda 1 hafta içinde gelir deniliyordu ama hâlâ gelmedi ne yapabilirim? Rockstar desteğe başvursam hangi bölümden ne yazmam lazım? Bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam konu dışı kusura bakmayın. GTA Online'a en son girdiğimde üzerimden uzay gemileri ile roket yağdı. Beni bir yerlere ışınladılar. Nasıl oynayabiliyorsunuz? Böyle hileler devam ediyor mu?

Hocam konu dışı kusura bakmayın. GTA Online'a en son girdiğimde üzerimden uzay gemileri ile roket yağdı. Beni bir yerlere ışınladılar. Nasıl oynayabiliyorsunuz? Böyle hileler devam ediyor mu?

Hocam ara sıra 2.bir dünya spawnlıyolar ama olsun, yine de eğlenceli.

Ara sıra oppressorlerin üstünde domuz falan görüyorum alıştım artık böyle şeylere.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    895,1 KB · Görüntüleme: 15
  • image (1).png
    image (1).png
    316,6 KB · Görüntüleme: 13
Hocam ara sıra 2.bir dünya spawnlıyolar ama olsun, yine de eğlenceli.

Ara sıra oppressorlerin üstünde domuz falan görüyorum alıştım artık böyle şeylere.

😂😂Süper ancak bu kadar anlatılabilirdi. Arada beni adaya gönderip duruyorlardı kafama klozet geçirenler falan ama yine de güzel GTA 5 bir markadır.

Hileler devam ediyor fakat özel sunucu açabiliyorsun o yuzden cok sıkıntı olmuyor artık.

Nasıl ben anlamadım iade ettin parasını gelmedi
Premium alınca 1 milyon oyun parası vermesi gerek diye biliyorum

Geri
Yukarı