GTA 5 PS3'te donup kalıyor

Sıcaklık ne durumda? Bakım yapın detaylı. HDD sıkıntılı da olabilir.

Hocam görevi atladım düzeldi o yolda bir sıkıntı var görevden sonra gene oldu ama sorunu çözdüm.
Çözüm: Arkadaşlar trevor evinin yanında bir benzin tankı var onu 3 kere patlatıp görevin o kısmını atlayabilirsiniz ama dediğim gibi o yoldan gitmeyin o yolda bir sıkıntı var.

Bu sorun bendede vardı, ve çözdüm yabancı forumlara bakarak her neyse. İlk öncelikle PS3‘ü güvenli modda açmanız lazım, (internette var PS3 nasıl güvenli modda açılır diye) ve sonrada veritabanını yeniden oluşturmanız lazım. Bu PS3’ün içindeki verileri silmez Mesajlar vb şeyler silinir sadece. Ve veritabanını yeniden oluşturduktan sonra PS3‘ün XMB menüsünden ‘oyun verileri yardımcı programına girip GTA 5 e ait her datayı silmeniz lazım. Ve sonrada GTA 5 e girip o büyük yüklemesini yapacak sonra oyunda tekrar o yere gelin ve görün. İyi eğlenceler...

Bu sorun bende de vardı, ve çözdüm yabancı forumlara bakarak her neyse. İlk öncelikle PS3‘ü güvenli modda açmanız lazım, (internette var PS3 nasıl güvenli modda açılır diye) ve sonrada veritabanını yeniden oluşturmanız lazım. Bu PS3'ün içindeki verileri silmez mesajlar vb şeyler silinir sadece. Ve veritabanını yeniden oluşturduktan sonra PS3‘ün xmb menüsünden ‘oyun verileri yardımcı programına girip GTA 5'e ait her datayı silmeniz lazım. Ve sonrada GTA 5'e girip o büyük yüklemesini yapacak sonra oyunda tekrar o yere gelin ve görün. İyi eğlenceler...

Hoca PS3'de bir sıkıntı yok diğer oyunlar mis gibi bakın bu videoya.
Oyunun sürümü v1.0 o yüzden olabilir.
Bir de hocam bu yöntemde oyunlar silinir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı